Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

chevrolet cruise hakkında bilgi!!

anlatmaya çalıştığımda o herkesin zevki ayrıdır kimse bilmediği marka hakkında kötü yorumu yapmasın, kişisel zevklerine fikirlerine ve tecrübelerine saygı duysun

Tartışmaya gerek yokki bana göre fos bir araç herkesin bir fikri vardır. Bazılarıda seviyor görüldüğü gibi..

anlatmaya çalıştığımda o herkesin zevki ayrıdır kimse bilmediği marka hakkında kötü yorumu yapmasın, kişisel zevklerine fikirlerine ve tecrübelerine saygı duysun
valla berkan ben onu bunu bilmem senin araba zaten ilk gördüğümden buyana hasta olmuşumdur çok hoş kaliteli duruyor +captiva fiyatıda 60binden aşağı deyil oldukça tatminkar kaliteli zevk alınacak bir araç :)

Ben bu fos için chevroletin jeepi warya onun için dedim 3-4 kişi aldı yakın çevremde hepsi şikayetçi, sanayide ustayla konuştuk para verilecek bir araba değil dedi motoru iş görmez yani motor mısırda diğer aksamlar korede yapılıyo bu arabanın.. cruise içinde aynı şeyler geçerlidir benim kafamda seven olabilir ben şahsen para wermem.. Terçih sizin.

Ben bu fos için chevroletin jeepi warya onun için dedim 3-4 kişi aldı yakın çevremde hepsi şikayetçi, sanayide ustayla konuştuk para verilecek bir araba değil dedi motoru iş görmez yani motor mısırda diğer aksamlar korede yapılıyo bu arabanın.. cruise içinde aynı şeyler geçerlidir benim kafamda seven olabilir ben şahsen para wermem.. Terçih sizin.

anlatılanları ya gerçekten anlamıosun yada anlamamış numarası yapıp safa yatıosun, bırak usta ne derse desin yada boşver sen takıl kafana göre usta ne derse onu yap, ustaların yemedği yemeği yeme giymediği kıyafetleri giyme

Sen nie bukadar alınıyosun, ben onu anlamadım. 40 yıllık ustayı dinlemem olur..

Geri
Üst Alt