Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

chevrolet cruise hakkında bilgi!!

Motoru Mısırda, Diğer parçalar korede yapılıyor bir cacık olmaz bu arabalardan..

arabayı kullanmadan sahip olmadan ne güzel yorum yapılıor böyle, bu arabadan öle güzel cacık olurki benim diyen arabaların servisinden ve konforundan daha kalitelidir

arabayı kullanmadan sahip olmadan ne güzel yorum yapılıor böyle, bu arabadan öle güzel cacık olurki benim diyen arabaların servisinden ve konforundan daha kalitelidir

kullanmadığımı nerden çıkardın. Üstelik bunu ben demiyorum ustalar diyor sanayideki ustalar. Senin şu jeepten geldi fos bir araba.. chevrolet bu işe hiç girmicekti adını kirletti valla American dururken..

aracın 1.6 otomatik olanını yaklaşık 2 hafta kullanma şansı buldum.
bana göre o kasaya o motor kesinlikle ufak geliyor.performansını 1.6 leonla aynı diyebilirim.Tekin abinin dediği gibi fazla yakıyor.buna karsın on numara bi konsol var ve cok ergonomik dıış tasarımı çok başarılı ve virajlardaki performansı gayet iyi.sonuç olarak bence kesinlikle fiyatını hakeden bir araba.(ne kadar ekmek o kadar köfte yani:))

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/491778/g/CHEVROLET+Aracta+Esp+Yok!

bu bir sorunmu :) müşteri bahane bulup bayiden para talep ediyor bayi kabul etmiyor.

hatta başka biriside vectra kullanıcsı olarak cazip geldi aveo sedan aldm çok gürültülü çok ses alıyor demiş.

başka bir taneside arka kapılarda hoparlör yok diye yazmış.

şikayet dediklerin bunlarsa araç bence parasına mükemmel olmş müşterileri saçmalamış.

önyargılarını bırak çok güzel bir araç yapmış adamlar.

http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/24/f/3129/g/Chevrolet

Şu siteye girip kullanıcıların şikayetlerini okumanızı rica edicem

verdiğin sitede açtığın linke iyi bak chevrolet in 5 marka üzerinde volkswagen var ilk başta onu gör, ondan sonra chevrolet in yanında parantez içinde 74 yazıyor sonra volkwagenin yanındaki paranteze bak 121 yazıyor, bu yazan rakamlar şikayet sayısı demek, demek oluyorki böle saçma sapan bi şekilde marka kötülemeye çalışırken senin kullandığının markanın güvendiğin sitede daha çok şikayeti olduğunu ve senin acilen volkswagen satıp chevrolet alman gerektiğidir

bilmem böle dışardan arabalara b.k atmak ne kadar gereksiz bişey anladınmı

not:lütfen konuya aracı bılen veya yakınlarından aldıkları bılgı ıle aydınlatıcaklar yorum yapsınlar.gereksız tartısmalara gıdıp konu dagılmasın. [/QUOTE]

:mad::mad:

cruise modelini bilmiyorum ama diğer uygun fiyata satılan binek modeller chevrolet adına zarar veriyor kanısındayım.
ayrıca şikayet sayısı değilde şikayet oranı daha önemli, birinde türkiyede satılan 100 araçtan 10u şikayet ediliyor diğerinde ise 1000 aractan 20 tanesi ediliyorsa fazla satılanın şikayet oranı daha az olur.
birde herkesin zevki bir olsaydı bu kadar marka model olmazdı o yüzden hepimiz scw ailesindeyiz ve bir aile isek eleştirilerimizkarşımızdaki insanı rencide edecek şekilde olmasın.

Geri
Üst Alt