Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

chevrolet cruise hakkında bilgi!!

Ogün kardeşim amcanın moralini bozmak istemem ama geçenlerde otoparkta bir vatandaş aracın gitmediğini buna karşılık çok yaktığını söyledi.Ne kadar yakıyor dedim şehir içi km ye 450 kuruş yakıyor dedi.Hoş bizim burda şehiriçinde 300 metrede bir trafik ışığı var.

Ogün kardeşim amcanın moralini bozmak istemem ama geçenlerde otoparkta bir vatandaş aracın gitmediğini buna karşılık çok yaktığını söyledi.Ne kadar yakıyor dedim şehir içi km ye 450 kuruş yakıyor dedi.Hoş bizim burda şehiriçinde 300 metrede bir trafik ışığı var.

abım bende ole bır kac duyum aldım.arac sanırım bıraz agır gelıyo gıtmıyo yakıyo falan dıyenler var.ama dusnuyorum orjınal lpg lı alırsak 40.000 tl ye hem sıfır hem orta sınıf ve sunroof dan tutun otomatık far sensoru olan bı arac fıyatına gore guzel gıbı gelıyo.

abım bende ole bır kac duyum aldım.arac sanırım bıraz agır gelıyo gıtmıyo yakıyo falan dıyenler var.ama dusnuyorum orjınal lpg lı alırsak 40.000 tl ye hem sıfır hem orta sınıf ve sunroof dan tutun otomatık far sensoru olan bı arac fıyatına gore guzel gıbı gelıyo.

ogün efeden civic preminum için 40.000 fiyat aldım tavan hariç full

ogün lpg sorun değil ise kesinlikle alınır diyorum. güvenlik yol tutuş 10 numara. malzeme kalitesi oldukça iyi fiyatına göre. donanımda öyle. tek kusuru tekin abinin dediği gibi birazck gitmio yakıyor. ama 1,6 astralar falanda öyle sonuçta motorda aynı.

Chevrolet'e 40 bin lira vermektense Honda Civic 1.6 125 hp Premium almak daha mantıklı

Chevrolet'e 40 bin lira vermektense Honda Civic 1.6 125 hp Premium almak daha mantıklı
oda doğru ama gecen sanayide biri kaportayı açmış dert yanıyordu ustaya kulak misafiri oldum birçok sorundan bağsediyordu sonunda dediki thailand üretimi deyilmi olacağı bu japonunu bulamadımki olmuştu..

sikayetim var com a girsenizde bu aracın hatalarını bir okusanız.. tam komedi alan binpişman hemen nasıl satarımda zararın kıyısından dönebilirim diye bakıyorlar!!

Motoru Mısırda, Diğer parçalar korede yapılıyor bir cacık olmaz bu arabalardan..

Geri
Üst Alt