Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Chevrolet Çıldırdı 14000 TL İndirim Var

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında firozat tarafından paylaşıldı.

1. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Sanırım Chevrolet'in Avrupa pazarından çekileceğini duyurmasından dolayı olsa gerek fiyat listesinde acayip indirimler söz konusu şu an.
    Haber için:
    Chevrolet Avrupa’dan çekiliyor - Hürriyet EKONOMİ
    Cruze Modelinde 14.000TL ye yakın indiirm var.
    1.2 Benzinli Spark modeli yaklaşık 8.500TL indirimle 22.800TL fiyatı var. Yarın bir gün lazım olur diye alıp bir köşeye koyasım geldi 22.000'e sıfır araç!!

Fiyat Listesi:
    http://www.chevrolet.com.tr/pdf/offers/Chevrolet_Fiyat_Listesi_2013_12_1.pdf

Bu arada Captivada 18.000TL indirim var. Bir kaç ay öncesinde bu araçları alanların halini düşünemiyorum.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    çekilecekmiymiş?teknik destek verecektir ama heralde..aslında captiva düşünüyoduk 100bin liraydı 89 a düşmüş daha da cazip gelmeye başladı ama chevroletin ikinci elini çok üzecek bunlar

3. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    En az 10 yıl destek vermek zorunda zaten. Servis ve destek opel servislerinden sağlanacak. Şu an için ikinci el piyasasını bitirir. Ama yarın bir gün bu araçların sıfırları olmayacağından bu seferde araçlar kara borsaya düşüp yüksek ikinci el fiyatlarından satılacaktır bence. 2015 yılına doğru tamamen Avrupadan çekilcekmiş haberde öyle yazıyor.

4. Halil Karabal

Halil Karabal SCW Üyesi

71
    7
    8
    1 kere exeo mun yerine kasko 1 haftalığına yollamıştı bana 1 cruze yeminle araba kullanmaktan soğudum ekmek kamyonu kullanıyorum sanki bedava da verse almam bu arabayı benim gözümde çöptür avrupa ve türkiye pazarından çekiliyor chevrolet bu yüzden de leş fiyatına satıyor ama alınırmı alınmaz alanında elinde kalır çünkü artık marka yok 10 sene sonrasını düşünemiyorum amerikan arabalrı misali 3 ay parça beklersin fiyata kanıpta almayın derim

5. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    bu arabalardan kapıma it olmaz

6. WhiTeRaVeN

WhiTeRaVeN SCW Üyesi

231
    291
    63
    Bir tek yakın zamanda yüksek fiyattan alan kullanıcılarına üzüldüm. Adama koyar be.

7. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    Konu doğru 2015 te çekilecek miş chevy forumu okudum birkaç gün öncesi araç telsim alanlar var enayi yerine koymuşlar milleti yazık herkes araç satmaya çalışacak ikinci el dip fiyatı görür.

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. denizgoktas

denizgoktas SCW Üyesi

763
    703
    93
    Konu paylaşımı için çok teşekkürler. Bu haberi bir arkadaşıma ilettim. Bugün 1000 lira kapora verdi. Cuma günü 22.000 liraya sıfır arabasını alıcak İzmit'ten. Teşekkürler @firozat

9. sumer

sumer SCW Üyesi

698
    11
    18
    cidden yazık olmuş nette captiva ikinci ellere 90 kusur istiyolar sizce bu indirimin yıl sonuyla alakası varmı 80 bine alsak hni yeni yılda artış olurmu?

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    yuhhh ya.. chevrolet kullanıcıları ne küfür ediyordur şimdi.. Çok ciddi rakam bunlar..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş