Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chevrolet Çıldırdı 14000 TL İndirim Var

firozat

Kayıtlı Üye
Sanırım Chevrolet'in Avrupa pazarından çekileceğini duyurmasından dolayı olsa gerek fiyat listesinde acayip indirimler söz konusu şu an.
Haber için:
Chevrolet Avrupa’dan çekiliyor - Hürriyet EKONOMİ
Cruze Modelinde 14.000TL ye yakın indiirm var.
1.2 Benzinli Spark modeli yaklaşık 8.500TL indirimle 22.800TL fiyatı var. Yarın bir gün lazım olur diye alıp bir köşeye koyasım geldi 22.000'e sıfır araç!!

Fiyat Listesi:
http://www.chevrolet.com.tr/pdf/offers/Chevrolet_Fiyat_Listesi_2013_12_1.pdf

Bu arada Captivada 18.000TL indirim var. Bir kaç ay öncesinde bu araçları alanların halini düşünemiyorum.

çekilecekmiymiş?teknik destek verecektir ama heralde..aslında captiva düşünüyoduk 100bin liraydı 89 a düşmüş daha da cazip gelmeye başladı ama chevroletin ikinci elini çok üzecek bunlar

çekilecekmiymiş?teknik destek verecektir ama heralde..aslında captiva düşünüyoduk 100bin liraydı 89 a düşmüş daha da cazip gelmeye başladı ama chevroletin ikinci elini çok üzecek bunlar

En az 10 yıl destek vermek zorunda zaten. Servis ve destek opel servislerinden sağlanacak. Şu an için ikinci el piyasasını bitirir. Ama yarın bir gün bu araçların sıfırları olmayacağından bu seferde araçlar kara borsaya düşüp yüksek ikinci el fiyatlarından satılacaktır bence. 2015 yılına doğru tamamen Avrupadan çekilcekmiş haberde öyle yazıyor.

1 kere exeo mun yerine kasko 1 haftalığına yollamıştı bana 1 cruze yeminle araba kullanmaktan soğudum ekmek kamyonu kullanıyorum sanki bedava da verse almam bu arabayı benim gözümde çöptür avrupa ve türkiye pazarından çekiliyor chevrolet bu yüzden de leş fiyatına satıyor ama alınırmı alınmaz alanında elinde kalır çünkü artık marka yok 10 sene sonrasını düşünemiyorum amerikan arabalrı misali 3 ay parça beklersin fiyata kanıpta almayın derim

Bir tek yakın zamanda yüksek fiyattan alan kullanıcılarına üzüldüm. Adama koyar be.

Konu doğru 2015 te çekilecek miş chevy forumu okudum birkaç gün öncesi araç telsim alanlar var enayi yerine koymuşlar milleti yazık herkes araç satmaya çalışacak ikinci el dip fiyatı görür.

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Konu paylaşımı için çok teşekkürler. Bu haberi bir arkadaşıma ilettim. Bugün 1000 lira kapora verdi. Cuma günü 22.000 liraya sıfır arabasını alıcak İzmit'ten. Teşekkürler @firozat

cidden yazık olmuş nette captiva ikinci ellere 90 kusur istiyolar sizce bu indirimin yıl sonuyla alakası varmı 80 bine alsak hni yeni yılda artış olurmu?

yuhhh ya.. chevrolet kullanıcıları ne küfür ediyordur şimdi.. Çok ciddi rakam bunlar..

Geri
Üst Alt