Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

chemıcal guys v7 hızlı cıla ve meguairs genel temızleyıcı

Konu, 'Satıyorum' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    arkadaslar elımde ltrelık aldıgım ve dagtıcagım kısıleredagttıktan snra elımde fazla olan urunlerı satmak ıstyorum urunler gercekten cok kalıtelıdır meg bılenler bıluıyor ama bır cok kısının bılmedıgı ve on numara kalıtelı chemıcal guys hızlı cılasıda vardır urun turkıyede suan en ucuz 33 lıraya satılıyor ve kendı sıtesınde 41 lıradır

500 ml hızlı cıla chemıcal guys :25 lıra

arac yıkandıktan sonra kuru mıkrofıber bez ıle uygulanır ve parlıklık muhtesem olur aracnız gercekten daha gec kırlenır su tuttugnuzda toz akıp gıder her yıkamadan sonra kullanabılırsınız

500 ml genel temızleyıcı meguairs:15 lıra

urun halı dosme tavanda kullanılabılır sulandırılarakta kullanılabılır 1e ıkı sulandılımaktadr

urunler kar amaclı satıs degıldır bolunerek alındıgı ııcın kendım ve cevremdekıler uygun fıyata yararlandı sadece karımız urunu ucuza alısımızdır

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.790
    5.619
    113
    Hayırlı satışlar arkadaşım. Bende cila siparişi vermiştim birisine arayıp iptal edeyim de [MENTION=23360]atay78[/MENTION] burak kardeşim senden alırım yine yabancıya gitmesin

3. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    abı hangı markanın hızlı cılasını sıparıs gectın acaba merak ettım bu arada urunu sattgım ıcın degıl zaten kar amaclıda degıl bnce hızlı cıla olrak meguairs sonax 3m bu cılanın yanına yaklasamaz dıyorum

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.790
    5.619
    113
    Ben 3m söyledim bugün iptal ettim. Kar amaçlı bile olsa siteden birisinden almak isterim her zaman

Uçak ile gönderildi

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Biz bu konuya Meguiar's Hi Tech Yellow Wax cila ile elimde ki kalan son 2 adet kilide ekleyelim Burak ;)
    Meguiar's boya koruma 35TL
    Kil: 25 TL Burakdaki ürünler ile birlikte kargo yaparız :)

Tavsiyem cila ve boya korumanın daha uzun ömürlü olması için öncesinde kil uygulaması sonra Meguiar's Wax kullanılması. Her yıkamada veya bir kaç yıkamada bir Chemical Guys hızlı cila kullanılması olacaktır.
    Ürünlerin hepsi bizim kendi kullandığımız ve oldukça kaliteli ürünlerdir.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    son ıkı tane hızlı cıla kaldı ve 4 sısede genel temızleyıcı kaldı alamk ısteyenlere duyurulur

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Hayırlı satışlar

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.790
    5.619
    113
    [MENTION=23360]atay78[/MENTION] Burak kardeşimin kargosunu aldım bugün ve en kısa sürede deneyeceğim.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    abı hayırlı olsun ınsallah herhangı bır sızıntı olmamıstr baya bır onlem aldım ama bu arada abı nasıl uygulman gerektgını yazayım ben

abı aracı yıkadıktan sonra kuruladıktan sonra bolum bolum uyguluycaksın mıkrofıber bezın bır kısmıyla sıkıp uygula dıger kısmıylada kurula bu kadar basıt 10 dkkada kompla aracı yapabılırısn

10. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113

Sayfayı Paylaş