Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ceza

bende görüyorum o çevirmeleride sahilin tadını çıkararak gittiğim için sorun çıkmıyo

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

geçmiş olsun koray

geçmiş olsun... ben de geçen hafta ilk cezamı yaya ışık ihlalinden yedim . 130 lira ( 10gün içerisinde ödediğim için97lira ) bayıldım... ortalıkta yaya da yoktu yani, polis'in lafı süper 'hızlı gidiyosunuz han'fendi,yaya çıkabilir' :p neye göre ne yaptıkları belli değil....

Geçmiş olsun..Radar cezaları çok pahalı ya..Bi bakıma aslında iyi gibi..Ben mesela 270 tl radardan ceza yesem bidaha arabam sanırım 5.nci vitesi görmez..:)Çok para harbiden...
şehirler arası bölünmüş yolda 120 ile 270 yedikten sonra ayağım halen gaza abanmaya çekinir,,otoban dahi olsun 100 geçmem heralde bundan sonra :)

aynı yerde bende 1 hafta önce girdim radara 99 km/h ile 270 tl ceza yedim :(

arkadaslar nerdeyse nadır zamanlarda gunduz ve her gece yapılıyor orda kaldıgım donemde cok ızlerdım gozunun yasına bakmıyorlar

ceza konusuna gelınce

100 de 10 la 100 de 30 arası ceza 130tl
100 de 30 dan sonra 270 tl yanı 300 le bıle gıtsen 270 odeyeceksın

arkadaslar nerdeyse nadır zamanlarda gunduz ve her gece yapılıyor orda kaldıgım donemde cok ızlerdım gozunun yasına bakmıyorlar

ceza konusuna gelınce

100 de 10 la 100 de 30 arası ceza 130tl
100 de 30 dan sonra 270 tl yanı 300 le bıle gıtsen 270 odeyeceksın

Sercan 99km/h ile 270 Lira ödemiş ama abi. ??

Hız limiti 50 - 70 olan yerde 99'la gidilirse 270 yenir. 70'in %30'u 21 yapar. 91km/h'den hızlı gidersen 270 ödersin yani..

---------- Post added at 03:26 ---------- Previous post was at 03:25 ----------

Bende geçen sene mi hız limiti 50 olan yerde radara girmiştim. Arkadaşım 82 ile girmiş. Ben 184 ile girdim aynı cezayı ödedik.

Geri
Üst Alt