Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ceza

BurakBlgn

Kayıtlı Üye
dün akşam polis çevirmesinde cam filminden ötürü ceza yedim. cam filmlerim 1 numara ve polis bunun da yasak olduğunu dile getirip benimde bunun yasak olmadığını bildiğimi söyleyince daha önce yargıtayda böyle bi cezanın bozulduğunu söylediğimde daha çok sinirlenip arabadaki her şeye takıp daha çok ceza yazmak için uğraştı. ben bu cezayı her türlü ödeyeceğim bundan şüphe yok ama daha önce başına böyle bi olay gelmiş olup cezaya itiraz eden oldu mu ne yapmayalım ?

Valla kardeşim üzüldüm adına camfilmi için kesilen ceza haksız ceza bana göre kü seninkide 1 numaraymış varla yok arasında bişey polis heralde avanta almak için ugraastı alamayacagını anladıgı zaman cezayı kesti bazı polisler men bile ediyor aracı hakkını ara desem 80 ₺ için dünyanın masrafını yapıcaksın ve yıllar süren bir dava bekleyeceksin adliye adliye gezeceksin en iyisi sen 15 gün içinde 66₺ öde kurtul

Beni EDS ler İYİ tanır

80 tl mi bana yazılan ceza 190 lira ve bir hafta içinde ödeyip filmleri çıkartmam gerekiyormuş yoksa trafikten men edilcekmişim. Yanıma geldiğinde hukuksal yollarla benim cezamı kesin dedim ve bu işin peşinde duracağımı döyledim bilirkişi raporuyla ceza iptal ediliyormuş diye duydum. Ayrıca yapılan haksızlıklar için uğraşmalıyız ki başkalarına da olmasın. Buradaki herkes polislerin nasıl davrandığını çok iyi biliyordur. @dadaş34

Aksine çok iyi davrananlarınıda görüyoruz 10 çevirmenin 7 sine girerim fix ben problemli bir sistem olduğunu düşünmüyorum benim hep eğlenceli geçiyor çevirme maceralarım sanırım birazda frekans işi bu önemli polislerin davranışlarında birşey varsa eğer sürücülerin 50 var onlar belli prosedürü uyguluyorlar haliyle yasak olan birşeyi icraa ediyorsak faturasına katlanmalıyız diye düşünüyorum çifte standart uygulanmadığı kanaatindeyim yasak olan bişey yasaktır memur buna dair ceza yazma hakkına sahipse yazar bu sebebten davranış ve tutumunu yargılamamalıyız bendede aksi durumlar var fakat bu durumdan rahatsız değilim başıma böyle bir olay gelse cezasını çekebilecek olgunluktayım

Ben kesinlikle yazdırmam o cezayı nederse desin filmide sökmem. 500₺ verdim filme 190₺ da ceza bi 500₺ de tekrar taktırmaya vercem. 1200₺ ye gelcek bi cezaa. Basar giderim arkamdan ne yazarsa yazsın :)

Sırf böyle polisler yüzünden film yaptırmadım arabaya. Bu konuda şöyle bir saçmalık var, filmi satmak ve cama uygulamak serbest satıcılar için, fakat araç sahipleri için kullanmak yasak.

Dünyanın başka bir yerinde böyle bir komiklik afedersiniz salaklık daha yoktur heralde.

Trafik Emniyet'te Kıdemli Polis bir aile ahbabımız var, kendisi filmin her türlü ceza yazılabilecek bir nesne olduğunu söyleyip aracıma yaptırmamamın, yaptırır da çevirmede ceza yersem de serzenmemem gerektiğini söylemişti. ben de yaptırmadım.

bu da böyle bir anımdır.

Aksine çok iyi davrananlarınıda görüyoruz 10 çevirmenin 7 sine girerim fix ben problemli bir sistem olduğunu düşünmüyorum benim hep eğlenceli geçiyor çevirme maceralarım sanırım birazda frekans işi bu önemli polislerin davranışlarında birşey varsa eğer sürücülerin 50 var onlar belli prosedürü uyguluyorlar haliyle yasak olan birşeyi icraa ediyorsak faturasına katlanmalıyız diye düşünüyorum çifte standart uygulanmadığı kanaatindeyim yasak olan bişey yasaktır memur buna dair ceza yazma hakkına sahipse yazar bu sebebten davranış ve tutumunu yargılamamalıyız bendede aksi durumlar var fakat bu durumdan rahatsız değilim başıma böyle bir olay gelse cezasını çekebilecek olgunluktayım
Çok iyi davrananlarıda var kabul fakat benim konuşmamda herhangi bir aksilikte yoktu. Bildiğim kadarıyla yasak değil dedim bana ukala saygısız işimi öğretme gibisinden söylemlerde bulundu. İster istemez o da bana dokundu :)

Çok iyi davrananlarıda var kabul fakat benim konuşmamda herhangi bir aksilikte yoktu. Bildiğim kadarıyla yasak değil dedim bana ukala saygısız işimi öğretme gibisinden söylemlerde bulundu. İster istemez o da bana dokundu :)

Unutmayalım hepimiz insanız senden önce bir kaç vukuat yaşadıysa eğer sende patlamış olabilir her halükarda :)

Ben kesinlikle yazdırmam o cezayı nederse desin filmide sökmem. 500₺ verdim filme 190₺ da ceza bi 500₺ de tekrar taktırmaya vercem. 1200₺ ye gelcek bi cezaa. Basar giderim arkamdan ne yazarsa yazsın :)
Ben de söktürmeyi düşünmüyorum tabi ki ama bakalım nolucak. Artık ceza yazıldı her türlü onu ödeyeceğim zaten

Geri
Üst Alt