Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ceza Hk.

Dursun

Kayıtlı Üye
Selam Aleyküm
İyi haftalar Hayırlı işler
Polisler artık APP Plakalı araçlara ceza kesmektedir. Herkesin bilgisi olsun arkadaşlar. Sebebi ise ANKARA'daki bombalı eylemde patlayan arabanın plaksı APP olduğu için.

Selam Aleyküm
İyi haftalar Hayırlı işler
Polisler artık APP Plakalı araçlara ceza kesmektedir. Herkesin bilgisi olsun arkadaşlar. Sebebi ise ANKARA'daki bombalı eylemde patlayan arabanın plaksı APP olduğu için.
mühürlü olduktan sonra sıkıntı çıkaramazlar ama dediğiniz gibi mühürsüz app plaka cok var piyasada onlar normaldede sıkıntı...

dıkkat etmek lazım app yaptırırken paylaşım için tesekkurler kardeşim ...

Ne demek abi :) ama müdür falan fark etmiyor demiş memurlar app direk yasak demişler.

Ne demek abi :) ama müdür falan fark etmiyor demiş memurlar app direk yasak demişler.
mühür fark etmiyor diyemez mühür demek yasal plaka demek onu dediği anda polis teşkilatı kendi mühürünü geçersiz saymıs olur bu durumdada böyle bir olay söz konusu olursa o plakaya ceza yazanın sicil numarasını isteyin dava açın ve hertürlü kazanın :) şimdi olaya benim tarafımdan bak istanbul beşiktaş emniyetine gittim app plakamı mühürlettim geldim ankarada beni çevirdi plakama ceza yazdı bnen ne yapacam ozmn istanbul beşiktaş emniyetini dava açacam bana sahte plaka bastılar dıye bu sefer istanbul emniyeti ne yapacak bana ceza yazan polis sorguya çekecek yemez öyle mühürlü plakaya ceza yazmak yani ;)
[doublepost=1457342845,1457342650][/doublepost]
mühür fark etmiyor diyemez mühür demek yasal plaka demek onu dediği anda polis teşkilatı kendi mühürünü geçersiz saymıs olur bu durumdada böyle bir olay söz konusu olursa o plakaya ceza yazanın sicil numarasını isteyin dava açın ve hertürlü kazanın :) şimdi olaya benim tarafımdan bak istanbul beşiktaş emniyetine gittim app plakamı mühürlettim geldim ankarada beni çevirdi plakama ceza yazdı bnen ne yapacam ozmn istanbul beşiktaş emniyetini dava açacam bana sahte plaka bastılar dıye bu sefer istanbul emniyeti ne yapacak bana ceza yazan polis sorguya çekecek yemez öyle mühürlü plakaya ceza yazmak yani ;)
ama piyasada mühürsüz plaka çok onlara hertürlü işlem yapar..benim başıma gelmedi henüz ama ankarada çevirlerse beni ben bu işlemleri yapacağımı direk söylerim ve yaparımda :D

Aynen abi benim başımada gelmedi ama bugün bizim servis şöförü söyledi ve ceza kağıtını çıkardı bi baktım app plaka olduğu için 92 tl yazmışlar :)

Diyarbakırdayım aynı olay başıma geldi yolda polis çevirdi plakaların app dedi bende olabilir mühürlü sonuçta dedim. Baktı bişey diyemedi sonra asker olduğumuda söyleyince tamam kardeş allaha emanet ol dedi yolladı :D

Geri
Üst Alt