Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çeyizim :))

valla denerken bulduk onu ben esas jant pıslıklerını temızlemek ıcın bırseyler arıyorum pas gıbı donmus balata tozu falan ....

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

evet

pas olayı bendede var..bütün pislikler benim arabada zaten

valla denerken bulduk onu ben esas jant pıslıklerını temızlemek ıcın bırseyler arıyorum pas gıbı donmus balata tozu falan ....

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:22 ----------

evet

jantları sokmek lazımkardesım o ıs ıcın jantı bı guzel temıleyıp araba cılası ıle gecmek lazım ozel jant tmeızleyıcı yıne megın kullanıyorum ben cok basarılı

jant temizligi çok önemli banada lazım öyle bişey jant pırıl pırıl olucakki jantta baktıgın zaman kaldırımdan geçen güzelleri iyi göstersin...:Dtabi jant bacaklarını gösterir...:D

jant temizligi çok önemli banada lazım öyle bişey jant pırıl pırıl olucakki jantta baktıgın zaman kaldırımdan geçen güzelleri iyi göstersin...:Dtabi jant bacaklarını gösterir...:D

jantlar ıcın ozel cılalar mevcut ama normal araba cılasıda uygulanabılır

Engin abi nooldu sana ya.. :D :D

Geri
Üst Alt