Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çeyizim :))

maaşallah maaşallah :D

---------- Post added at 02:13 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

ordaki çekcek var onları cam icinmi kullanıyorsun yoksa araç içindemi ?

anladım bende de 34 varda o bitsin ultımate ı almayı dusunuyorum .madem sende guzel dıyosun bitiriyim 34 ü hemen.
6-7 aydır kullanıyorum bende cok memlunum volkan alıstırmıstı cok basarılı urun duzgun bezle kullandın mı cokta guzel sonuclar kazanıyorsun

anladım bende de 34 varda o bitsin ultımate ı almayı dusunuyorum .madem sende guzel dıyosun bitiriyim 34 ü hemen.

kesınlıkle tavsıye edıyorum sana onu uqd muthıs bıse :D cama janta heryere sık butun yıkama aralarında heryere ne su tutuor n bıse gayet ıyıde parlatıor

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

maaşallah maaşallah :D

---------- Post added at 02:13 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

ordaki çekcek var onları cam icinmi kullanıyorsun yoksa araç içindemi ?

ara sıra arac ıcınde ama genelde cam ıcın .. hanı yararlı degıl arac ıcın ama acelem oldumu arac ıcın ozel olanları var onlrı kullanmak lazım

bugün batu araç içini matlaştıran birşey aldığını söyledi.o nedir peki ? işe yarıyor mu cidden ?

sonax matt efecttır buyuk olasılıkla da cunku oda en basarılı seylerden bırıdır arac ıcın kullanılan yerlerın yaglı gıbı olmasını engeller yaglı olanları toz vs gıbı herseyı emıyo yapısıyo bu yuzden bu mat olanı daha basarılı .....

bugün batu araç içini matlaştıran birşey aldığını söyledi.o nedir peki ? işe yarıyor mu cidden ?

mat olanlar var parlatanlar var . cıdden yarıyor ben aracıma meg nxt nın ıc plastık vınıl ıcın olanını kullanıyorum cok guzel 1 kere yapınca mat ( mat dedıgıme bakmayın bence parlak :D ) 2 kere kullanınca asırı parlak ( tofas mısalı ) oluyor ama sanırım 1ay oldu anca etkısı gıdıyor

---------- Post added at 02:20 ---------- Previous post was at 02:20 ----------

sonax matt efecttır buyuk olasılıkla da cunku oda en basarılı seylerden bırıdır arac ıcın kullanılan yerlerın yaglı gıbı olmasını engeller yaglı olanları toz vs gıbı herseyı emıyo yapısıyo bu yuzden bu mat olanı daha basarılı .....

DW forumundada tavsıyeedıyorlar onu :D

ben mat istiyorum.ne alıcaz yani onun için sonaxın ki mi ?

Geri
Üst Alt