Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Çeyizim :))

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında muratcantona tarafından paylaşıldı.

1. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    Arkadaşlar bırkaç eksıkle malzemelerımın tumu ..bıkac dedıgım 2 kutu wax 3 sıse megıuars malzemem 4-5 mıkrofıber bez ve uygulam pedlerı ve ozel ekıpmanlarla basınclı yıkama makınem

2. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Maşallah :D Bir ben eksiğim :D

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Muratcan tolkican dönsün askerden evlendirelim sizi..mutlu mesut ömür boyu.. :D :D :D
    Bahar da çekilir aradan artık.. :D :D :D

4. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    ahahha :D

5. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    guzel malzemeler var murat sende de =) volkanın temızlık cantasından nerdeyse daha zengin diyebilirm.
    bişey sorucam sana meg . 34 kullanıyormusun? kullanıyorsan yada bılıyorsan kullanımı hakkında bilgi verırmısın?

6. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Muratcanın bagajındaki kutu benim arabanın bagajı büyüklüğünde..cidden hayranlıkla izliyorum adamı

7. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    meg 34 profesyonel olanı megıuars quıck detaılerın .. parmak ızlerı toz pıslıklerı almak ve show car parlaklıgı ıcın kullanılır ben ultımate quıck detaıler kullanıyorum su tutmama ozellıgı var cok guzel bı urun tavsıye ederım ..

8. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    sonucta yapıyor adam helal olsun ..... bende hayranım o kutu ve becerılerıne

9. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    ahahah aybars saollasın :D o en son gordugunden berı 1 fırca 1 wax daha kattım yarın erkek kalkarsam gıdıp bısıler alcam :D

10. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    anladım bende de 34 varda o bitsin ultımate ı almayı dusunuyorum .madem sende guzel dıyosun bitiriyim 34 ü hemen.

Sayfayı Paylaş