Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

çeşitli satılıklar...

Konu, 'Satıyorum' kısmında mtahakorkmaz tarafından paylaşıldı.

1. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    yeni araç aldığım için leonun üzerindeki parçaları çıkarttım sade bi halde binicem.

Satılıklar ;

sprint booster (gaz tepki hızlandırma) =) 200 tl
    swoosh marka turbo basınç göstergesi =) 140 tl satıldı
    18" keskin kt 7 jant jant genişliği 8.5 lastiklerle beraber =) 1150 tl (lastiklerle 5000km yol yaptım lastiklerde ve jantlarda küçücük bi hata bile yoktur jantlar çiziksiz lastikler balonsuz :) )

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    merhaba taha bey sprint booster kaç aylık kullanıldı? garantisi kutusu varmı? son fiyatınız ne olur?
    turbo basınç göstergesinin araca faydası nedir gösterge harici ne işe yarıyor? teşekkürler...

3. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    sprint booster ın faydası varmı chip chip dediler taktırdım beğenmedim söktürdüm gerçekten faydasını gördüysen taktırmayı düşünüyorm kardeş ?

4. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    sprint booster ı aracı aldığım zaman almıştım 10 ay önce orjinal malzeme kutusunu falan saklama gereği duymadım turbo basınç göstergesi turbonun kaç bar bastığını gösterir genelde motoru oynanmış araçlarda kullanılır benim aracımda turbo değişikliği olduğu için takmıştım şimdi göstergeyi söktüm turboda orj turbo taktım numaram 05326256737 almayı düşünürseniz görüşürüz.

5. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    ya faydası sadece biraz daha sportif sürüşe sahip olması 1, 2 ve 3. vites kısa 4 ve 5. vitesi uzun zaten takılıp bi yola çıktığın zaman keyfini alıyorsun hemen

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    hayırlı satışlar

Bunu beğendi. mtahakorkmaz bunu beğendi.
  7. 112MuharreM

112MuharreM SCW Üyesi

128
    5
    18
    sprint booster benimde aklımda almayı düşünüorum ama araç dsg,bi numarası olurmu acaba,etkisi mutlaka olur ama.Bizim araçların sanzımanda 's' pozisyonu var. sprint booster ın numarası pedaldan aldıgı tepkıyı anında ıletmek yanı normalden bıraz dha hızlı ıletmek diye bılıorum.Benim araçtakı 's' de de aynı mı oluyo acaba ???

8. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    hayırlı satışlar

9. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    Dsg sanzumanda bence cok gereksiz bise olur islev gormeyebilir belkide ama yinede kullanan varsa dsg de ona sormak lazim

10. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    dsg deki S modu sprintle aynı işi yapmıyor Muharrem..s modu dsg nin vitesb değiştirme devirlerini yukseltiyor böylece aracını daha devirli ve de performanslı kullanmış oluyorsun.sprint booster farklı olarak data olarak ecu ya giden gaz pedalı bilgisini daha hızlı hale getiriyor:eek:key:

Sayfayı Paylaş