Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cep Telefonu Satışı

memox

Kayıtlı Üye
Samsung Wave S8500 cep telefonunu satıyorum.

Fiyat: 350 tl
Ortalama kullanım: Ortalama 2 sene
Dış çehre: arka kapakta ufak tefek çizikler var. Ama camı tertemiz. Zaten bu modellerde çizilmeye dayanıklı ön yüzey var

Kendi paramla satın aldığım market uygulamalarını da, forumdan birisi satın alırsa bedava vereceğim. Valla hatrı sayılır epey bir uygulama satın aldım. ortalama 100 tl civarında uygulama almışım.
Bir de 30tl lik bir kılıf var. Onu da vereceğim.

Bu telefonu pek bilen yok. Bu sebepten aşağıda açıklama koydum. Ben şahsen çok beğenerek aldım ve kullandım. Satma sebebim yeni model telefon alacak olmam.

NOT: resimler benim telefonun internetten bulduğum fotoları akşam kendimkini koyacağım. Şimdilik koydum onları

sss.jpg
Samsung-Bada-Nexus-Teması.jpg

TELEFON İÇİN GENEL BİLGİLENDİRME

Samsung Wave S8500 - YouTube

Samsung S8500 Wave Özellikleri « HOŞ MEKAN

Samsung S8500-Wave Cep Telefonu, Özellikleri, Fiyatları, Videoları, Yorumları - Ceptown.com

Artıları:
  • Telefonun ekranı çok parlak. Samsungun amiral gemileri olan galaxy serilerinde kullanılan SUPER AMOLED ekran var. Iphone 4 ile yanyana getirdiğinizde bariz fark var.
  • İşlemci 1GHz yani iPhone4 ile aynı.
  • Ram gene iPhone4 ile aynı.
  • Yani teknik özellikler çok iyi.
  • Kamera hakikaten çok kaliteli. Çektiği resimler çok iyi. 5Mp ama bence diğer 5MP cihazlara göre çok daha iyi sonuçlar veriyor.
  • Wifi Hotspot özelliği var. Yani telefonu sanki bir wi-Fi modem gibi kullanabiliyorsunuz. Laptoptan wireless'den modem gibi telefonu görüp telefonun 3g'si sayesinde internete bağlanabiliyorsunuz.
  • İşletim sistemi Bada 2.0, görüntü itibariyle Android ile aynı kullanım modelidir.
  • FLASH oynatabiliyor.

Eksileri:
  • Tek eksisi var o da işletim sistemi. Yani sadece bu sebepten bile bu telefon alınmayabilir. İşletim sistemi BADA 2.0. Bu işletim sistemi samsungun androidden sonra ürettiği ve pek tutmayan bir işletim sistemi. Sistemde bir sıkıntı yok. AMA markette uygulama az.
  • Ben GPS'den memnun kalmadım o yüzden gittim 30tl'ye uygulama satın aldım. Gerçi onu da pek beğenmedim. Satın alana hesap biligleirmi veririm istediği her uygulamayı indirir.

Angry Bird gibi bilindik uygulamalar burada da mevcut
ama genel itibarıyla pek canlı değil market. Yani alacak kişi bilişim sektöründe birisi ise almasın bada işletim sistemini tavsiye etmem. Ama default telefonda oyun oynayacak, program kullancak, fotoğraf çekecek birisi ise kesinlikle fiyat performanstan dolayı tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Samsung-Bada-Nexus-Teması.jpg
    Samsung-Bada-Nexus-Teması.jpg
    44.7 KB · Görüntüleme: 12
  • sss.jpg
    sss.jpg
    46.4 KB · Görüntüleme: 20
Geri
Üst Alt