Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cep telefonu arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında Byefsane tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Merhaba değerli scw üyeleri işletim sistemi windows mobile olan son 2-3 yılda cıkmıs güzel 0 yada 2, el temiz bir cep telefonu arıyorum sürekli internet amaclı kullancağım tavsiyeler deneyimler telefonunu satmak isteyen fikirlerinizi deneyimlerinizi belirtirseniz burada okumaktan zevk alacağımı bildirmek isterim...
    -Wifi olmak zorunda ve nette video izleyebileceğim bir tlf arıyorum

2. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
  3. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    bence LG arena al her anlamda çok güzel bi telefon.

4. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    Atilla kardeşim ben sana kullandığım telefonu tavsiye ederim.İphone 3gs ben çok memnunum hem wi-fi'si var hem çok rahat internetten video izleyebiliyosun.Biraz pahalı bir telefon :) ama şöyle söyliyim applicationları gerçekten fazla ve atv haber türk cnn v.s. tv kanalları app. store'da mevcur ben borsa için kullanıyorum ve gün geçtikçe application sayıları artmakta.web sitelerini istediğin gibi küçültüp büyültebiliyosun çok zevkli kullanım açısından da..

5. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Almak zorundayım kalıyorum böyle bi cihazı abi ama bu cihazdaki sistem 5.0 bana en düşük 6.1 lazımmıs öyle söylendi ama yinede cok cok teşekkür ederim düşünücem

6. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Aklında bulunsun :) Bu arada bunlara 6.0 yada 6.1 yükleyenlerde var nette.

Bütçem uygun dersen HTC ürünleri tavsiye ederim.

7. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Yorumlar için teşekkür ederim deneyimler önemli bekliyorum diğer scw üyelerini hadi bu kadarmıyız bi yardımcı olun kardesinize :)

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.359
    113
    Atilla kardeşim bende Samsung omnia i900 var 6-7 aylık garantili şuanda KVK bayisinde duruyor benim namına satacaklar. Windows mobile 6.1 sisteme sahip ve full özelliği vardır. wi-fi 3G vs full.. Fiyat olarak en son 700 TL istiyorum düşünürsen görüşürüz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş