Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cep Telefonu Önerisi

Canede

Kayıtlı Üye
Abilerim, dostlarım, kız arkadaşıma hediye olarak bir cep telefonu almayı düşüyorum. Bugun baktım piyasada bir dünya çeşit, model var. Piyasayı çok yakından takip etmediğim için sizlere sorayım dedim. 400-600 TL civarlarında önerebileceğiniz modeller varmı?

Marka olarak Nokia veya Samsung düşünüyorum. İstediğim bir özellik yok, şık bişey olsun yeter.

erdemcim ben ilk çıktığında kız arkadaşıma bundan almıştım hediye çokda güzel bi telefon tavsiye ederim

5f9d6861ab967e8d8de0ecef7ed61c31.jpg

erdemcim ben ilk çıktığında kız arkadaşıma bundan almıştım hediye çokda güzel bi telefon tavsiye ederim

5f9d6861ab967e8d8de0ecef7ed61c31.jpg

Abi bunun modeli nedir?? Bunu da değerlendirmeye alayım ozaman. Samsungun dokunmatik telefonları biraz dikkatimi çekti. Bilgisi olan varmı?

Nokia 6700 Classic fiyatı 600 üstü ama bayii yada nokia shoplardan daha ucuza anılır,

nokia-6700-classic.jpg

nokia-6700-combo.jpg

kapaklı isterse bende 6600fold var..
benimkinin pembesi de var..
ben çok memnunum..
ama fiyat ne durumda bilmiyorum..

nokia_6600_fold.jpg

Nokia6600Fold.jpg

samsungu900soul.jpg

samsungsghu900photo9.jpg

samsungsouldu90001.jpg

samsung u900 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim özellikle dokunmatik panalleri cok rahat kullanım sağlıyor...

Atilla ne zaman çıktı abi senin telefon..

bugüne kadar kullandığım hiç bir samsung telefon nokialar kadar ömürlü olmadı. nokia dan şaşma bence.

Geri
Üst Alt