Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cem Garipoğlu Yakalandı

alacagı en fazla ceza 20 yıl olucak bence

herşeyin zeminini hazırladılar,yakalanmadı teslim ettiler.

bu ülkede paran varsa herşeyi işine geldiği gibi ayarlayabilirsin. bu olay da böyle oldu. ne ceza alacak merak ediyorum

Alacağı cezanın yarısından çoğunu para cezasına dönüştürürler kesin...

o ****** nasıl 17 yasında olup cocuk mahkemesınde yargılanır *** ceza almaması ıcın elınden gelı yaptılar ... adaletsız memleket ıste!!!!

bu mahlükat gerçekten 18 altında mı yahu. ?!??

bana garip gelen bir nokta da, hükümet bir hafta içinde yakalayacağız diyor, ne hikmetse dedikleri gibi 1 hafta içinde teslim oluyor.

bana danışıklı dövüş gibi geliyor bu olay!!!

bana garip gelen bir nokta da, hükümet bir hafta içinde yakalayacağız diyor, ne hikmetse dedikleri gibi 1 hafta içinde teslim oluyor.

bana danışıklı dövüş gibi geliyor bu olay!!!

normal hayyam garıpoglu cunku devletle ıs yapıyormus beklenen sey buydu

normal hayyam garıpoglu cunku devletle ıs yapıyormus beklenen sey buydu

aynen öyle.Karabulut ailesinin avukatını dinledim. zanlıyı aile teslim etti diyorlar diyo. Baba tutuklu anne ABD' de bu zanlıyı hangi aile teslim etti diye soruyor

kardeşim dediğin gibi. Amcası işin içinde hiç değilmiş gibi gözüküyordu ama bence içten içten kuruyordu tezgahı

Geri
Üst Alt