Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cem Garipoğlu Yakalandı

para para para hiç çenenizi yormayın arkadaşlar :)

burgaz rakı ve istanblue ürünlerini tüketmeyerek tepki gösterelim diyecektim ama firmanın tmsf'ye devredildiğini hatırladım:)

gösterirdim tabi o şerefsiz yüzünden kimse evine kız arkadaşını çağıramıyor:D

Etiler'de öldürülen Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, cinayetten 197 gün sonra yakalandı.

Zanlının, ailesi tarafından Bahçelievler'de polise teslim edildiği belirtildi.

Son günlerde yetkililerden, çemberin daraldığı ve Garipoğlu'nun yakalanmak üzere olduğu açıklamaları gelmişti.

İsatnbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın açıklama yapması bekleniyor...

ZANLI GÖZALTINDA
İstanbul Valisi Muammer Güler, konuyla ilgili olarak açıkalamlarda bulundu.

'Zanlı gözlem altında' diyen Vali Güler, "165 ihbar değerlendirilmiştir.... Devlet sözünü yerine getirmiştir. Bundan sonrası yargının görevi. Türk adaletinden kimse kurtulamaz. Öncelikle konuyla ilgili sıkı takip ve özel yürütülen çalışmalar nedeniyle il emniyet müdürü ve arkadaşlarını kutluyorum. Cerrah ve çalışma arkadaşlarını da kutluyorum" dedi.

Vali Güler, "Faiilin yakalnmasına yönelik İçişleri Bakanı ve Başbakan'ın da takipleri vardı. Zaman zaman bilgi aldılar. Gözaltına alındığı bilgisini onlara da verdik. Polsin yakalama, ele geçirme ve adliyeye çıkarma işi tamamlanmıştır" dedi.

Ntvmsnbc...
ya arkadaşlar inanın belki bana kızacaksınız ama bu ülkede onlarca insan hergün açlıktan sefaletten vede TERÖRDEN ne yazıkki hayatını kaybetmektedir...yani hangi kanalı açsak cem gariboğlu münevver karabulut yani arkadaşlar tabiki o ölen kardeşimede allah rahmet eylesin de bu ülkenin tek sorunu bumudur yani!!!!vay anasını helal olsun bu emniyetede iç işlerine de vallaha helal olsun devlet sözünü TUTMUŞMUŞ!!!bunların hepsi fasa fiso ne kardeşim basit bir cinayet zanlısının 197 gün sonra bulunması mı devletin sözü devletimiz bu kadar aciz bir duruma ne diye düşürülür ki???insanı fakirlikten sürünen,üniversite mezunları iş hayali bile kuramayan,her gün terörden onlarca şehit veren,memuru açlıktan sürünen,işçisi en kötü şartlarda çalışan,vatandaşı açlık sınırının yarısına asgari ücret alan,.....................................................bu herşeyi yarım yamalak olan ülkem de bu ne devlet miş de sözünü tutmuş katili yakalamış!!!ben o vali yerinde olsam bu lafları ederken utanırdım kim kızarsa kızsın!!!yani arkadaşlar bu kız benim kardeşim de olabilirdi ama benim gözümde bu olay şudur sorumsuz kızın biri bir soytarı ile arkadaşllık etmiş salak oğlan da ki uyuşturucu kölesi midir esrarcımıdır nedir bilinmez gitmiş kızı katletmiş o kadar başbakanın bile bu olayla ilgilenmesi ilginç...bu kadar duyarlı başbakanımızın başka onlarca ilgilenmesi gereken konu varken bu konuda bu denli duyarlı olması da ilginç...ben derimki kardeşim bu kadar basit şeylerle milleti kandırmayın!!!gidin terörü bitirin nasıl ki başlattınız!!!gidin maaşlarını düzeltin can çekişen çalışanların!!!gidin üniversite mezunlarına iş verin yada it sürüsü muamelesi yaptırmayın-gereksizce her ile üniversite açmayın!!!gidin işinizi yapın!!!sayın valim pkk lılar bayrak açıp ortalıkta apoooooooo diye anırırken sesinizi çıkartmıyorsunuz???????iki öğretmen iş yok güç yok 300 e dersanelerde sürünüyoruz diye bağırınca ağzını burnunu kırdırmayı biliyorsunuz!!!siz gidin de terörü yokedin biz de gelip elinizi öpelim!!!gidin istanbulun göbeğinde pkkkkkk diye havlayan itlerin kolundan tutup götürebilin-alnına kurşunu sıkın da biz de gelip elinizden öpelim dandik konuları beceriksizliğinizi kanıtlarca saatlerce tv de övünmeyn...herkes haddini bilsin kimsenin halkımızı enayi terine koymaya hakkı yok!!!

Geri
Üst Alt