Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

çekişten düşme ( turbomu)

Konu, 'Cordoba' kısmında caki68 tarafından paylaşıldı.

1. caki68

caki68 SCW Üyesi

16
    1
    1
    hepinize selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum arkadaşlar benim 2005 model cordoba 1.4 tdi amf motor stylance aracım var benim sorunum özellikle araç sogukken rampa çıkarken birden çekişten düşme yapıyor devir saati 3000 i geçmiyor kontağı açıp kapatınca düzeliyor. motor sıcakkende araç dolu iken rampada yapıyor, arkadaşlar egr valfi değişti enjektörlerin ayarı yapıldı acaba neden olabilir turbodanmı, turboda ses yok özel servis turbo basıncı güzel dedi acaba vestgate mi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler, :(

2. ict3055

ict3055 SCW Üyesi

483
    24
    18
    Mustafa Bey Merhaba;

Bu bölümüne kendinizi tanıtırsanız sizi daha rahat tanıyabiliriz...
    http://www.seatclubworld.com/forumdisplay.php?2-Üyelerimiz

Turbodan olsa ses olması gerekir diye düşünüyorum, bence konu çok daha farklı. Silindirlerin hepsi çalışıyor mu?
    Konu hakkında tecrübeli arkadaşlar size yardımcı olacaktır.
    Umarım önemli birşeyi yoktur aracınızın.

3. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    turbodan kaynaklı bir problem yaşıyorsunuzdır eğerki dediğiniz parçalar değiştiyse.

4. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    bizim makineler rampada kalkışı sevmez ama kalktıktan sonra da nazlanmaz..
    kompresyon ölçtürmekte fayda var ayrıca turbo sağlam olsa bile intercooler+hortumlar+bağlantılar da kontrol edilmeli.. westgate 3binde kısmaz heralde:confused:

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    eger arabada herhangı b oynama soz konusu degılse zaten Wg ı aklınızdan cıkarın anca ımalat hatası flan olcak,ounn yerıne herhangı b kacak varmı dıye ıyıce boruları gosden gecırın,ıntercoolerınızı da ara sıra yıkayın

6. Gani

Gani SCW Üyesi

291
    1
    18
    Bana motor kendini yazılımsal olarak devir çevirmemek üzere korumaya alıyor gibi geldi:confused:

7. demir_mert

demir_mert SCW Üyesi

100
    9
    18
    Yakıt kaynaklı bir sorun olabilir. Yakıt aldığınız yeri değiştirin...

8. caki68

caki68 SCW Üyesi

16
    1
    1
    intercoleri nası yıkayacaz usta özel söküp yıkayacakmı yoksa direk olarak biz yapabilirmiyiz

9. caki68

caki68 SCW Üyesi

16
    1
    1
    yakıtı devamlı aynı yerden bp den aksarayda temiz yakıtlarıyla meşhur yerden alırım

10. caki68

caki68 SCW Üyesi

16
    1
    1
    yazılımsal olarak olduğunu nası anlıyacaz bizim burda ustalara gösterdikmi direk turbodan diyolar turbo değişecek deniyo malum turbo pahalı yazılımı kim yüklüyecek

Sayfayı Paylaş