Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çekilin GALATASARAY geliyorr

Seviyorum sizi Galatasaraylı kardeşlerim,siz olmadan lig çekilmiyor valla,hoşgeldiniz lig yarışına yıllar sonra size kucak dolusu tebrikler:)

Teşekürederiz benim güzel fenerbahçeli abim sizsizde bu ligin tadı çıkmaz umarım sizde 9 puanı biran önce kapatır playoff sistemine eşit girer daha çekişmeli ve heycanlı sonuçlar beklerizz...
Allahtan temennimiz şike pisliğine karışmışta olsanız bundan en az sıyrıklarla kurtulur ve yolunuza devam edersiniz...bizde sizi kucak dolusu hep sevdik ve sevicezzz :)

Teşekürederiz benim güzel fenerbahçeli abim sizsizde bu ligin tadı çıkmaz umarım sizde 9 puanı biran önce kapatır playoff sistemine eşit girer daha çekişmeli ve heycanlı sonuçlar beklerizz...
Allahtan temennimiz şike pisliğine karışmışta olsanız bundan en az sıyrıklarla kurtulur ve yolunuza devam edersiniz...bizde sizi kucak dolusu hep sevdik ve sevicezzz :)

Alkollü değilsin demi len:)

Fenerbahçeli olarak beter olun ülen desemde :D gönlümde yabancı takımla maç yapıcağınız için bir günlüğüne ezik cinconlu olarak maç seyredicem:)

Fenerbahçeli olarak beter olun ülen desemde :D gönlümde yabancı takımla maç yapıcağınız için bir günlüğüne ezik cinconlu olarak maç seyredicem:)

sakın cimbomlu olarak maç seyretmeyin sizin yenilmek kanınızda var maz allah yeniliriz falan olmaz puhahapuhaha siz böle garantilediğimiz maçları cimbomlu olarak seyredin :eek:key:

Geri
Üst Alt