Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çeki demiri kapağı

kardeşim onu çalmaları için tır çagırmaları lazım o sabitleniyo çünki neden çeki demirinin oldgu yere takılıyo zannettin onla arac bile çekilir nasıl sökecek ancak kesmesi lazım

kaç paradır peki abi o adı her ne ise? araştıralım bi abi ya, ön çeki demiri kapağı 50 tl demişlerdi...

nereden bulabiliriz acaba?

kaç paradır peki abi o adı her ne ise? araştıralım bi abi ya, ön çeki demiri kapağı 50 tl demişlerdi...

nereden bulabiliriz acaba?
yaniğ kapak alacagıan böyle bşişey almak daha mantıklı en azından şekil durur 30 lira heralde ama daha ucuzunu araştırıyorum [MENTION=22199]tugra kazım[/MENTION] kardeş sizin batonların bileklk likleri tek satılmıyomu bi araştır bakalım

yaniğ kapak alacagıan böyle bşişey almak daha mantıklı en azından şekil durur 30 lira heralde ama daha ucuzunu araştırıyorum @tugra kazım kardeş sizin batonların bileklk likleri tek satılmıyomu bi araştır bakalım

abi şekil durmasından çok benim için ucuz olsun orayı kapatmak önemli... 50 tl vermek çok geldi yoksa alır kapatırdım şimdiye gözüm de alıştı artık zaten pek batmıyo en kötü elimde karbon var, onla kaplayacam orayı simetrik bir şekilde, ama bu olur da biraz da uygun olursa neden olmasın dedim, hoş duruyo yani...

yaniğ kapak alacagıan böyle bşişey almak daha mantıklı en azından şekil durur 30 lira heralde ama daha ucuzunu araştırıyorum @tugra kazım kardeş sizin batonların bileklk likleri tek satılmıyomu bi araştır bakalım
oraya baton uymaz ama o tur askılıklar var kanca takmak için felan malzeme zatanlarda carpmisti gözüme ama oraya nasıl uyar sabitleriz bakmak lazım yarın bakarım malzemecilere ama resimde kapagın altından gecirmiş renk sorun degil ayarlanırda baglantı yeri görünecek aynı sekilde

abi şekil durmasından çok benim için ucuz olsun orayı kapatmak önemli... 50 tl vermek çok geldi yoksa alır kapatırdım şimdiye gözüm de alıştı artık zaten pek batmıyo en kötü elimde karbon var, onla kaplayacam orayı simetrik bir şekilde, ama bu olur da biraz da uygun olursa neden olmasın dedim, hoş duruyo yani...

20130508160702.jpg
bugun böyle bişey denk geldii bilmem nası geldi size :D [MENTION=25240]arthur[/MENTION]

dagcı malzemeleri satanlarda yok bu tarz bişey paşanın dedigi sekil de cekici halat olarakta kullanılacaksa saglam bişey lazım bugun dikkatimi cekti cekeyim dedim :) bunuda

Geri
Üst Alt