Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çeki demiri kapağı

Pascal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

Leon'um için 2008 (makyajsız) aero bodykit arka tampon çeki demiri kapağı arıyorum. Servislere sordum o parça için 60tl gibi bir fiyat söylediler, gözüm döndü. Sanırım makyajsız kasa normal tampon çeki demiri kapağı da uyuyor.

Bilen gören bulan duyan varsa haber versin lütfen :)

Teşekkürler

Walla sıkıntılı bizimde bi arkadaşın Bravonun düşmüştü, ona da öle bi rakam istediler flaşör takmak zorunda kaldı çocuk ama Ozan sen istanbuldasın çıkmacılara bakman lazım bunun için başka bi yerde zannetmem :(

Walla sıkıntılı bizimde bi arkadaşın Bravonun düşmüştü, ona da öle bi rakam istediler flaşör takmak zorunda kaldı çocuk ama Ozan sen istanbuldasın çıkmacılara bakman lazım bunun için başka bi yerde zannetmem :(

doğru diyorsun Selçuk çıkmacılarda bulunur büyük ihtimalle ama çok zamanım yok işte çıkıp da bakamıyorum öyle

Aklımda abi parçalanmıs leon tamponu vardı kapakları uyarmı ki ?

ben sanayiden eski makyajsız leonuma boyasızı 10 tl ye getirtmiştim. ustamada boyatmıştım.

Abi bugün sordum yeni güncel kasanın var dediler eski kasanın yokmus :(

yarın bi çıkmacı var önünden geçicem bakayım akşama haber veririm

Geri
Üst Alt