Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cd sıkışması

ofaltindal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın cd çalarında cd sıkıştı ekranda devamlı eject yazıyo ne cdyi veriyo nede cd çalıyo ne yapmam gerek bir fikri olan varmı.

yani cihaz sökülüp içi açılması gerekebilir, belki ince uzun bir nesne ile cd yi tekrar içeri itekleyip çıkartmayı deneyebilirsiniz ama bir arıza varsa daha kötüye de dönebilir bu işlem sonunda

Uzun ve ince birşeyle içeri dogru öok hafıf baskı yapıp eject tusına basın cıkacaktır şayet çıkmaz ise cımbız ile çekmeye çalışın

Beni EDS ler iyi tanır

Uzun ve ince birşeyle içeri dogru öok hafıf baskı yapıp eject tusına basın cıkacaktır şayet çıkmaz ise cımbız ile çekmeye çalışın

yaptım ama olmadı hala ekranda eject yazıyo cımbız olmaz yani cdnin girdiği yere sığmaz çok ince cd kalınlığında giriş yeri anlaşılan iyi bir tamirci bulmam gerekecek yoksa radyo dinlemeye devam edecem.

Bayanların kullandıgı cımbızdan degil kardeşim doktorların kullandıgı ince uclu cımbız yada ikitane ince oraya sıgacak bir cisimile alttan üsten cekerek cıkara bilirsin olmadı servise götür

Beni EDS ler iyi tanır

Bayanların kullandıgı cımbızdan degil kardeşim doktorların kullandıgı ince uclu cımbız yada ikitane ince oraya sıgacak bir cisimile alttan üsten cekerek cıkara bilirsin olmadı servise götür

anladım arkadaşım ama o cımbızı bulmak zor olur :) ben en iyisi bi tamirciye göstereyim bakalım derdi neymiş.

servise bıraktım cd çaları akşam aradı servis 120 tl masrafı varmış yaptırmadım bende radyo dinlemeye devam bi cd çalar tamiri için 120 tl çok geldi bana açıkçası.

120 liraya cd çalar alınmaz mı :D
Bence en güzelini yapmışsınız.

Geçmiş olsun .
Bence de en iyisini yapmissiniz. Ama siz denemeye devam edin. Cımbız , ince cift taraflı bant ile denenebilir

Geri
Üst Alt