Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cd okumuyor

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında eray tarafından paylaşıldı.

1. eray

eray SCW Üyesi

97
    0
    6
    merhaba scw
    orjinal cd leri okuyor ama kendi yazdırdığım cd leri okumuyor her hızda yazdırdım ama gene sonuç aynı
    nedir yanlış yaptığım anlamadım :(

2. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    cd lerı audio olarak yazmayı dene !!! yada oyle denıyorsan farklı bır prg ıle yazmayı dene

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    mp3 olarakmı yazıyorsun? 2006 altealarda mp3 okuma özelliği yok diye duymuştum mesela sizinki kac model

4. eray

eray SCW Üyesi

97
    0
    6
    yok zaten aracım 2004 bende müzik cd si olarak yazdırıyorum

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    farklı marka boş cd almayı deneyebilirsin..
    okuldan bi arkadaşta da aynı sorun vardı okumuyodu araba..sonradan nerdeyse bütün markaları denedikten sonra emin olamasam da sonunda olmuştu diye hatırlıyorum..

6. kaan33

kaan33 SCW Üyesi

169
    1
    16
    Bende yaşadım aynı sorunu çalmıyor her cdyi. Phılıps kullanıyordum bitene kadar(Yenisini aldım gene bazı cektiklerimi okumuyor ama bazılarınıda okuyor aynı paketdeki ürünler)

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    malesef orjinal ürünlerde..bu sorun her zaman mevcuttur eğer mp3 okuma özelliği yoksa CD ayırt ederler..bilinçlidir bu işlem markaların piyasayı koruma amacına yönelik işlemlerdir..bir okur bir okumaz cd nin kalitisene kayıt kalitesine göre yani kısmetin varsa okuyor cd leri

aslında esprili bir cevap yazacaktım..
    cd playeri sök bana gönder bizim ilk okul birinci sınıfa vereyim orada kardeşleri ile öğrensin diyecektim ama..konu bozulur diye yazmadım ama içimde ukte kalacaktı not olarak düşmezsem..bende altta ekledim..:D

8. eray

eray SCW Üyesi

97
    0
    6
    :d :d :d

9. kaan33

kaan33 SCW Üyesi

169
    1
    16
    Bir çok markanın cd denedim sonunda çalışanı buldummm TDK.CD-R AUDIO RECORD media markta satılıyor. Özellikle cd cekerken yavaş cekerseniz daha iyi oluyor ve windows media player çekiyorum. cd resmi :http://img522.imageshack.us/i/img0124xc.jpg/

Sayfayı Paylaş