Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cd error hatası

sodyum2000

Kayıtlı Üye
Ben de seat altea 2005 reference var. Teypi kendi kendine açıldığında ben de teybi söküp kartları tinerle temizlettim. Fakat temizlikten sonra cd tatığım cd errorhatas veriyor.. Yrdımlarınız bekliyorum

Ben de seat altea 2005 reference var. Teypi kendi kendine açıldığında ben de teybi söküp kartları tinerle temizlettim. Fakat temizlikten sonra cd tatığım cd errorhatas veriyor.. Yrdımlarınız bekliyorum

Sanırım comple bi temizlik olmuş bu elektronikten anladıgını varsayarak bir baglantıyı eksik yaptıgını tekrar balantıları kontrol etmeni salık verebilirim:eek:key:

Hiç bir cd yimi okumuyor. Leonda cd seçme huyu var. Başka marka cdleri nero ile düşük hızda yazdırmayıda deneyebilirsin. Ama selçuğun dediğide doğru olabilir.

hiç bir cd yi okumuyor.. Ben şöyle düşündüm bilgisayar cd roomlarında jumper ayarı var bunda da öyle bi şey olabilir mi?

daha öncede söylemiştim kendinizi Üyelerimiz bölümden bir konu açarak tanıtırmısınız

Geri
Üst Alt