Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CD ÇALAR HK.

Rcpylmz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim Araç 2004 Signo Orjinal Teyp Var Üzerinde Ama Bilgisayardan Yaptığım Track Olarak Yaptığım Cd'leri Okumuyor yada 15-20 Seferde Okuyor Orjinal Cd'lerde Sıkıntı Yok Sizin Aranızda Böyle Bir Sorunla Karşılaşan Varmı Acaba

Arkadaşlar benim Araç 2004 Signo Orjinal Teyp Var Üzerinde Ama Bilgisayardan Yaptığım Track Olarak Yaptığım Cd'leri Okumuyor yada 15-20 Seferde Okuyor Orjinal Cd'lerde Sıkıntı Yok Sizin Aranızda Böyle Bir Sorunla Karşılaşan Varmı Acaba

Windows media player i kullanarak araç için sıkıntısız track dosyaları oluşturabilirsiniz. Eğer CD okumakta sorun yaşıyorsanız, CD çaların optik gözünde sorun olabilir.

Windows media player i kullanarak araç için sıkıntısız track dosyaları oluşturabilirsiniz. Eğer CD okumakta sorun yaşıyorsanız, CD çaların optik gözünde sorun olabilir.
Windows media playerla en düşük hızda yazdırdım bide yanma izleri belirgin olsun diye ama yok bugün orjinal cd alıp denedim onu hemen okudu hatta orjinal cd'yi bilerek çizdim o şekilde bile okudu

Windows media playerla en düşük hızda yazdırdım bide yanma izleri belirgin olsun diye ama yok bugün orjinal cd alıp denedim onu hemen okudu hatta orjinal cd'yi bilerek çizdim o şekilde bile okudu

Peki şarkı kbps lerine dikkat ettiniz mi ? Bazı raydolar 128kbps yukarısını çalamıyormuş. Bir de diski yeniden yazılabilir halde mi bırakıyorsunuz ?

Peki şarkı kbps lerine dikkat ettiniz mi ? Bazı raydolar 128kbps yukarısını çalamıyormuş. Bir de diski yeniden yazılabilir halde mi bırakıyorsunuz ?
Şarkı kalitelerini düşürdüm diskin yazım sonu kapamasını yaptım ama yok olmuyor orjinali çalıyor ama benim yaptığım cdyi çalmıyor

Kullandığınız CD'nin markasını değiştirip dener misiniz. Özellikle Sony Audio CD-R ve TDK Pro CD-R markalarını tavsiye ederim.
Sony CD'sini burada bulamazsınız ama amazondan uyguna alabilirsiniz. (Alım da yardımcı olurum)
Amazon.com: Sony 50CRM80RS Audio CD-R, 50-Pack Spindle: Home Audio & Theater

Burada bulabileceğiniz marka ise TDK Audio CD-R var onu tekli alıp dener misiniz?
TDK CDR80SL52 52x 80 Min/700 MB Ince Kutu 1'li CD-R CD-DVD-BluRay - Boş Medya

Nero kullanıyorsanız eğer yazdırırken seçeneklerden Müzik -> Müzik/Ses CD'si olarak en düşük hız da yazdırmayı da unutmayalım. 4 yıldır sadece track cd dinleyen birisi olarak söylüyorum :) @Rcpylmz

Son düzenleme:
Tamamdır. @PATRON yarın hemen gidip alırım bide öyle denerim çok sağolun yardımlarınız için

Aynı sorun benim araçdada var cd takıyorum geri çıkarıyor 5 10 15 artık ne zaman alırsa çalmaya baslıyor ama orj.cd taktıgımda direk çalıyor .

Sonucu bildirirseniz sevinirim ben de merak ettim :)
Denemeyi yaptım TDK cd çaldı ama arada şarkıları atlıyordu sonra teyp tamire götürdüm lens aşırı kirlenmiş şuan bütün cdleri sıkıntısız çalıyor aracı 1 buçuk ay önce köyden aldım bunların olması çok normal bence bide ucuza alınca ufak tefek aksaklıklar çıkıyor

Geri
Üst Alt