Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cc mi c180 mi ?

VW CC mi Mercedes C 180 mi.?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Sevgili Murat kardeşim yeni facelift C180'ini Marmara Ereğlisi yolunda 2 kere geçmiş olmam sebebiyle bu kadar net konuşuyorum :) Eski C180'lere zaten 2-3 boy atıyodum o ayrı Facelift C180'ninde nerdeyse 1 boy önünde oluyodum :)

Ne kadar yüksek hıza çıktınız? Senin arabayla benim arabadaki farkı biliyosun :) eski c180'e daha fazla atıyodum. Yenisine ise sana attığım kadar atamadım.. O yüzden diyorum geçmen zor diye. Ayrıca yüksek hıza çıkınca 180 sonrası filan senin yanından uzayıp gidiceğini düşünüyorum hacmin etkisiyle :) Ama 1.6 ile 1.8 i karıştırma :)

Şöyle söyliyim 100-120 ile giderken selektör atıp yol istedim sağa çekildi tam yanına geldiğimde gaza basmaya ve biraz geçmeye başladı bende bastım 160-170 gibi geçmiştim :) Bi süre böyle devam etti sonra benzin göstergesine baktım yavaş yavaş aşa iniyodu bıraktım sonra..Gerçi şimdi keşke Leon'um olsada kmde 1 TL yaksa :)

mercedes ın bir adı var onun dısında c180 ın oyle cok aman aman bır surus zevkı yok o motor o aracın olmamalıymıs yakıta gelınce adam akıllı kullanınca uzun yolda 6 7 lıtrelerı goruyor ben alacak olsam passat ı da almam 100 lu fıyatlara superb 2,0 dızel otomatık lırım tabı ıhtıyacın dızel degılse o ayrı mesele !! sımdıden hayırlı olsun

cc bencede c180 in +17 olması dezavantajı tamam sonuçta merso ama ötekide cc

Ankette CC ağır basmış...Neye karar verdin..?

cc tavsiye ederim ama imkanın varsa dizel cc al derim 2010 2011 felan o kasa çok hoşuma gidiyo

CC de olup c180de olmayan özellikler neler cidden merak ettim ?
C180 amg pack alınca soğutmalı 6 piston frenler ve arkadan itişin zevkinide almış oluyosunuz ;)
Fiyat farkı evet var ancak satarken c180 daha az zararlı

Geri
Üst Alt