Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cc mi c180 mi ?

VW CC mi Mercedes C 180 mi.?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
yaşından dolayı c180 amg cc yaşı büyük baba arabası

c180 amg olucak duruşu çok güzel. kompressor telmaşa.

amg olanları güzel. ama çok pahalı + yedek parçaları çok pahalı.

CC yine daha iyi mercedes kadar abartılı değil. CC nin bixenonlu fulleri oluyo onlara farklı stop veriyolar çok hoş. İnterlagos jantlısıda güzel. fiyatıda çok oluyor ama full olanı alınca mercedes bana göre verdiğin paranın karsılıgı değil haketmiyor vw hakediyor.

bana göre yıldız her zaman süperdir,
eski bir mercedesci olarak önerim...

C180 hantal ve aşırı fazla yakar ben Leon'umla çoğu C180'den yol istiyodum :) Cc ise en fullü 85e filan geliyo sanırım ve görüşünüş olarakta kat kat daha iyi bi araba bence..Zaten beyaz C180'ler artık her yerde Şahin gibi oldular..

Kırmızı amg pack 18 jantlı panoramik tavanlı bi c180e hayır demem özellikle 7 ileri turbo olana

C180 hantal ve aşırı fazla yakar ben Leon'umla çoğu C180'den yol istiyodum :) Cc ise en fullü 85e filan geliyo sanırım ve görüşünüş olarakta kat kat daha iyi bi araba bence..Zaten beyaz C180'ler artık her yerde Şahin gibi oldular..
Bu konuyu bende acicaktim babamin 2010 model toyota corolla d4d aracini verip bole ust segment bir arac almayi planliyoruz yaza dogru.2 sinide test ettik c180 in sadece adi mercedes ama cc de hersey var hemde benzinli fiyatina vw dizel aliyorsun daha buyuk daha genis daha full:) passat cc cok farkli bir arac hatta adi bile artik passat cc degil direk cc diye geciyor mercedesdeki cls gibi ozel bir arac

abi ne c180 ya o araba mercedesin bisikleti sayılıyor.sakın verme o parayı.

abimde 250 amg coupe var c 180 ler yanımızdan geçerken dalga geçiyoruz. 100,000 tl ye mercedes olmaz.

Geri
Üst Alt