Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cc mi c180 mi ?

VW CC mi Mercedes C 180 mi.?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
cevaplar için teşekkürler, cc ağır kaçıyor gibi cevaplarda :) moderator arkadaşlardan rica etsem anket açabilirler mi ?

hiçbir zaman aynı siklette yarışamayacak iki marka,bence c180 aradaki 17000 tl fark az bile.

Belki çok kabaca bir cümle ve düşünce olacak ama sahsen vwde kullandım suan seat kullanıyorum fakat cc ile 180i kıyaslamak mantıksız. ikisininde paket paket aşamaları var 180 amg gibi fakat kıyaslamaya ben kendi acımdan sokamıyorum. Biraz durup düşününce lakin aklımda su cumle beliri veriyor. Önce Mercedes sonra diğer arabalar....

Belki çok kabaca bir cümle ve düşünce olacak ama sahsen vwde kullandım suan seat kullanıyorum fakat cc ile 180i kıyaslamak mantıksız. ikisininde paket paket aşamaları var 180 amg gibi fakat kıyaslamaya ben kendi acımdan sokamıyorum. Biraz durup düşününce lakin aklımda su cumle beliri veriyor. Önce Mercedes sonra diğer arabalar....

C serisinin en dolusu CC nin standart paketine bile yetişmiyor,burda markayı değil modeli kıyaslayın..Elmalar Armutlar birbirine karşmasın..

c180 çok yakıyor,cc ye göre daha dar ama yıldızı var
cc geniş,güzel duruyor ama bir mercedes olamaz
açıkcası bende karar veremedim:confused:

CC alıp c180 ile arasındaki 17 bin tl farkla da hatuna ikinci el bi ibiza signo alırdım..:)

Geri
Üst Alt