Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cc mi c180 mi ?

VW CC mi Mercedes C 180 mi.?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
M paket 320 dusunmuyomusun. C180 tamam guzel araç ama hem aşırı yakıyor hem yenı kasa handıkapı var hemde fıyatı cok fazla.bence de cc.fiyata gore ıyıbır araç.100.000 tllerı gorebılırsen full+full ıkıncı el çok temız 3.20 bulabılırsın sanıyorum..yakın tarıhde arkadasım aldı iç dıs m son derece guzel araç yakıtı performansı son derece ıyı...

M paket 320 dusunmuyomusun. C180 tamam guzel araç ama hem aşırı yakıyor hem yenı kasa handıkapı var hemde fıyatı cok fazla.bence de cc.fiyata gore ıyıbır araç.100.000 tllerı gorebılırsen full+full ıkıncı el çok temız 3.20 bulabılırsın sanıyorum..yakın tarıhde arkadasım aldı iç dıs m son derece guzel araç yakıtı performansı son derece ıyı...

2. el düşünmüyorum 2. el olsa bende e92 3.20d düşünürdüm sanırım :)

sıfır olarak ozaman en ıyısı cc bence.aradakı farkı hissettirecek bir araç oldugunu dusunmuyorum c180ının.

2. el düşünmüyorum 2. el olsa bende e92 3.20d düşünürdüm sanırım :)
bir mercedec servisine aracını verdin diyelim bakım vs için arabanda 4 matic falan olsun sana idareten bir araba veriyorlar hani arabasız kalma diye ne veriyorlar biliyormusun c180000000000000 yani o kadar

Bencede cc..Donanım marka hepsinide bir kenara koy sadece yakıt olarak c180 2011 sonu çıkışlı arac arkadaşımda var 50-60 kr arası yakıt kullanımı var..Resmen içiyor bilginize... cc de durum nedir bilmiyorum..

Bencede cc..Donanım marka hepsinide bir kenara koy sadece yakıt olarak c180 2011 sonu çıkışlı arac arkadaşımda var 50-60 kr arası yakıt kullanımı var..Resmen içiyor bilginize... cc de durum nedir bilmiyorum..

cc nin tüketimi ne seviyelerde olur acaba?

Mercedes kullanıcısı olarak sana şunu söyleyebilirim donanım seviyesi,güncel kasa,kullanım rahatlığı olarak düşünüyorsanız hiç düşünmeden CC alın derim,ama yıldıza kafanız takılırsa görmeye giderseniz C180 alıp çıkarsınız..

Geri
Üst Alt