Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Carzone ibiza tamponları

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;
Carzone firmasının ibiza(2006 vs) için güzel tampon uygulamaları var.
Bu tamponları Türkiye'de araştırdım fakat bulamadım.
Bu ürünleri bulabileceğimiz biryer varmı?
Yoksa artık güzel bir modifiyecide bunların biraz değişik olanını yaptıracağım.Ben biraz daha farklılık düşünüyorum üzerinde oynayacağım.
Tşkler.

http://www.google.com.tr/images?um=...1&q=carzone+ibiza&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

xx

sanmıyorum bu fırmanın TR de bayısı oldugunu ama zaten olması da gerekmıyomus :) acıkca soylım bana gore cok kotu ama renkler zevkler tartısılmazmıs

Herkesin zevki farklı mutlak suretle.Fakat benim kendi karakterimle eşleşen ve buna uyan her türlü şeyi isterim yapmaya çalışırım.Ürünlerde karakterimi yansıtacak çizgilere sert hatlara sahip bence isteğime çok yakın çok güzel tasarlanmış bir body kit seçeneği.En azından cupra tampondan daha güzel benim için.Tşk.

xx

Eskiden hatırlarım meganelar kullanırdı carzone body yi. Uzun zamandır satanı takanı görmedim.

Aşağıdaki adresten böyle bir sonuç çıkıyor,

Racer Corner
Maslak Ataturk Oto Sanayi Sitesi 2.Kisim 15.sok No:526 Maslak Istanbul TURKEY Tel: +90212 2768902 Fax: +90212 2768903 email: info@racercorner.com
More info

http://www.carzonespecials.com/index.php

değişiklik güzeldir tamam ama bende beğenmedim bu tarzları.

Bence de çok abartı duruyor resimdeki tamponlar..Hiç hoşuma gitmedi..:eek:

satan yoksada aynısını uygularlar fibercilerde

biraz abartılı ben sevmedim ama zevkler renkler tartışılmaz..
ve nerden bulunur bilmiyorum..

bulabilseniz bile plastik olacağını düşünmüyorum

ben şu kite bitiyorum, o kasa ibizam olsa saniye düşünmem..

seat_ibiza_kit_aerodinamico.jpg

aerobackal5.png

Geri
Üst Alt