Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CarPlay Bağlantı Hatası?

s3yfullah

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selam,

1.4 TSI FR ACT modeline sahibim. iPhone ile aracımı bağladığım zaman genellikle akşam saatlerinde bağlantı kurulamadı hatasını alıyorum. Telefonu, kabloyu, USB yerini değiştirmeme rağmen "telefonunuzun aktif olarak kullanımından emin olunuz" hatasını alıyorum. Telefonu bile reboot ediyorum nafile...

Bazen direk takar takmaz CarPlay uygulamasını çat diye açıyor. Hiç bir sıkıntı olmuyor. Bu hatayı aldık sonra media sistemi biraz sapıtıyor. Geç tepki vs. veriyor. Seat'ın resmi sitesinden baktım yazılım güncelleme ile ilgili veri bulamadım. Sadece bluetooth veri güncelleme linki var.

Servisine götürmeme gerek var mı ? Yazılım update ihtiyacı varsa nereden edinebilirim. Yazılım sürümlerinin fotoğraflarını çektim.

Arkadaşlar Selam,

1.4 TSI FR ACT modeline sahibim. iPhone ile aracımı bağladığım zaman genellikle akşam saatlerinde bağlantı kurulamadı hatasını alıyorum. Telefonu, kabloyu, USB yerini değiştirmeme rağmen "telefonunuzun aktif olarak kullanımından emin olunuz" hatasını alıyorum. Telefonu bile reboot ediyorum nafile...

Bazen direk takar takmaz CarPlay uygulamasını çat diye açıyor. Hiç bir sıkıntı olmuyor. Bu hatayı aldık sonra media sistemi biraz sapıtıyor. Geç tepki vs. veriyor. Seat'ın resmi sitesinden baktım yazılım güncelleme ile ilgili veri bulamadım. Sadece bluetooth veri güncelleme linki var.

Servisine götürmeme gerek var mı ? Yazılım update ihtiyacı varsa nereden edinebilirim. Yazılım sürümlerinin fotoğraflarını çektim.

Yazılım updateler aracın şase noya göre özel alınıyor. Onunda belirli bir ücreti var. Forumdan getiren arkadaş var İspanya üzerinden.Forumda bir arama yaparsan ulaşırsın.Kolay gelsin..

Arkadaşlar Selam,

Bağlantı yaptığınız kabloyu değiştirin kablo orjinal olmaya bilir

Geri
Üst Alt