• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

CarPlay Bağlantı Hatası?

s3yfullah

Kayıtlı Üye
İsim
Seyfullah KILIÇ
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Arkadaşlar Selam,

1.4 TSI FR ACT modeline sahibim. iPhone ile aracımı bağladığım zaman genellikle akşam saatlerinde bağlantı kurulamadı hatasını alıyorum. Telefonu, kabloyu, USB yerini değiştirmeme rağmen "telefonunuzun aktif olarak kullanımından emin olunuz" hatasını alıyorum. Telefonu bile reboot ediyorum nafile...

Bazen direk takar takmaz CarPlay uygulamasını çat diye açıyor. Hiç bir sıkıntı olmuyor. Bu hatayı aldık sonra media sistemi biraz sapıtıyor. Geç tepki vs. veriyor. Seat'ın resmi sitesinden baktım yazılım güncelleme ile ilgili veri bulamadım. Sadece bluetooth veri güncelleme linki var.

Servisine götürmeme gerek var mı ? Yazılım update ihtiyacı varsa nereden edinebilirim. Yazılım sürümlerinin fotoğraflarını çektim.

Hydra

Kayıtlı Üye
İsim
Toprak
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Arkadaşlar Selam,

1.4 TSI FR ACT modeline sahibim. iPhone ile aracımı bağladığım zaman genellikle akşam saatlerinde bağlantı kurulamadı hatasını alıyorum. Telefonu, kabloyu, USB yerini değiştirmeme rağmen "telefonunuzun aktif olarak kullanımından emin olunuz" hatasını alıyorum. Telefonu bile reboot ediyorum nafile...

Bazen direk takar takmaz CarPlay uygulamasını çat diye açıyor. Hiç bir sıkıntı olmuyor. Bu hatayı aldık sonra media sistemi biraz sapıtıyor. Geç tepki vs. veriyor. Seat'ın resmi sitesinden baktım yazılım güncelleme ile ilgili veri bulamadım. Sadece bluetooth veri güncelleme linki var.

Servisine götürmeme gerek var mı ? Yazılım update ihtiyacı varsa nereden edinebilirim. Yazılım sürümlerinin fotoğraflarını çektim.

Yazılım updateler aracın şase noya göre özel alınıyor. Onunda belirli bir ücreti var. Forumdan getiren arkadaş var İspanya üzerinden.Forumda bir arama yaparsan ulaşırsın.Kolay gelsin..

s3yfullah

Kayıtlı Üye
İsim
Seyfullah KILIÇ
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Yazılım sürümleri aşağıdadır.

IMG_0060.jpg IMG_0058.jpg IMG_0059.jpg

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Arkadaşlar Selam,

Bağlantı yaptığınız kabloyu değiştirin kablo orjinal olmaya bilir

Üst Alt