Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Carpex Şampuan Aldım.

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

1. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Videodaki temizlemeyi görünce fena gaza geldim gittim oto şampuan ve yumuşacık bir sünger aldım daha alıcaklarımda vardı lastik parlatıcı fln ama bunlara pek güvenmiyorum lastik çatlatıyor diyolar bende kullanmayı bıraktım o ürünleri jant temizleyici alıcaktım pahalıydı fiyatı görünce hemen bosverdim. şimdi carpex in şampuanını aldım kokusu güzel portakal kokuyor mutfakta annemin kullandığı bulaşık sabunu gibi kokuyor, bu sabunun ıcınde hafif cilalı dedi . şimdi bulaşık sabunu kullansam boyaya zararlı ve kiri hiç çıkarmıyo bu hem kiri çıkartıyo hem zarar vermiyo hemde hafiften cilalı oluyo . tam cilalı yıkama şampuanı vardı fiyatı görünce elim titredi. abilerim bunu aldım ama kalitesi nasıldır bence iyi ama siz kullanıdınızmı nasıldır bi yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.

IMG_0575.jpg IMG_0574.jpg

2. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Kalitesiz bence ama dene bakalım...

3. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    bencede araca onem verıyorsan sonax veya benım favorım meguairs

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    kardeş lastik parlatıcı çok kullandım ama hiç problem yaşamadım. eğer arabanı temizleyeceksen lastikleri parlatmayı unutma, bunun içinde parlatıcı lazım.

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    parlatıcı tamam şampuan da eh.. :eek:key:

Önce tamponu düzelttir sen babanın yakasına yapışta.. ;)

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abi hatırlatma ya gördükçe çok üzülüyorum oda işlerim var ayağına bahane yapıyo götürmüyo :) aslında arabayı bırakıp işe geçebilir bağcılar fatih arası ne ki metroyla geçersin . Kendiside sürekli arka tampona bakıyor ne zaman arabaya binicek olsa üzülüşünü görünce bende üzülüyorum ne zaman görse o eziği bi yüzü düşüyor. Yaptırırız hayırlısıyla.

7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Çok kaliteli bir ürün değil...

Sayfayı Paylaş