Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Değerli üyelerimiz 22 KASIM 2014 Cumartesi günü yer yıl düzenlediğimiz gibi yeniden BOLU panaroma otelde konaklamalı organizasyon düzenliyoruz. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Car Wax Fırsat Kuponu

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında platinne tarafından paylaşıldı.

1. platinne

platinne SCW Üyesi

Beğenileri:
    344

Bugün babam şöyle bir kupon yollamış. Car Wax'ta 2 ay süre ile geçerli iki çeşit uygulamayı 39.50 TL'ye veriyorlardı. Bir adet satın aldım, nasıldır bilmiyorum gerçi. Arabam sıfır alındığında Sonax'ta sıfır araç boya koruma yapılmış. Ancak apartmanın otoparkının canı sağolsun üzerine deli gibi reçine yağdı. Sonax'ta 300 TL istediler aynı uygulama için. Sırf reçine için satın aldım.

Kullanan, bilen varsa deneyim ve fikirlerini belirtirse sevinirim. Belki kupondan yararlanmak isteyenler olur diye ise ahanda kuponun linki.

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

Beğenileri:
    251

Reçine çıkarmak ayrı bir konudur, işlemdir, 40 TL ye çıkartırlarsa, çok fena şaşırırım doğrusu.

3. platinne

platinne SCW Üyesi

Beğenileri:
    344

Abi, Bostancı Sonax'ta nano boya koruma temizleme vs. şeklinde bahsettikleri işleme istedikleri para o şekildeydi. Fırsat sitelerinin cılkı çıktı artık, pek fırsatlığı kalmadı ama ikisinin de linkleri aşağıdaki gibi. Kontrol edebilir misin ikisi birbirinden ne kadar farklı? Durduk yere hem üstündeki boyaya hem de hali hazırdaki boya korumaya yazık etmek istemiyorum. Reçineyi pasta cila ile temizlersin demişlerdi ama boya koruma yalan olacak diye elleyemedim..

Sonax'ın linki

Car Wax'ın linki

edit: Reçine temizleme uygulamasının liste fiyatı 90 TL olarak gözüküyor internet sitesinde.

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

Beğenileri:
    251

Boya koruma bir zırh değildir, reçine / kuş pisliği vs. yapışmış ise, acilen temizlenmesi gerekir, yani şu anda boya üstünde koruma var, buna yazık olmasın diye düşünmek yanlış, şu anda her geçen dakika o reçine boyaya işliyor, kuş pisliği 24-72 saat içinde kalıcı hasara sebep olur, reçine de 1-3 ay içinde kalıcı olarak içeriye nufüz ediyor.

5. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

Beğenileri:
    181

Eyvah... Babama kızdım 1 haftadır arabayı ellemiyorum... Üzerinde en az 5-6 tane kocaman kuş pisliği var... :)

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

Beğenileri:
    251

Bakalım şimdi kim kime kızacak , İstanbul da özelikle martılar felakettir, ne yiyorlarsa, asitten beter.

7. imprezaWRC

imprezaWRC SCW Üyesi

Beğenileri:
    5

O martılara bez bağlamak lazım. Özelliklede temiz aracı tepeden seçip, ürünü bırakıyorlar.

Sayfayı Paylaş