Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Car Wax Fırsat Kuponu

platinne

Kayıtlı Üye
Bugün babam şöyle bir kupon yollamış. Car Wax'ta 2 ay süre ile geçerli iki çeşit uygulamayı 39.50 TL'ye veriyorlardı. Bir adet satın aldım, nasıldır bilmiyorum gerçi. Arabam sıfır alındığında Sonax'ta sıfır araç boya koruma yapılmış. Ancak apartmanın otoparkının canı sağolsun üzerine deli gibi reçine yağdı. Sonax'ta 300 TL istediler aynı uygulama için. Sırf reçine için satın aldım.

Kullanan, bilen varsa deneyim ve fikirlerini belirtirse sevinirim. Belki kupondan yararlanmak isteyenler olur diye ise ahanda kuponun linki.

Reçine çıkarmak ayrı bir konudur, işlemdir, 40 TL ye çıkartırlarsa, çok fena şaşırırım doğrusu.

Abi, Bostancı Sonax'ta nano boya koruma temizleme vs. şeklinde bahsettikleri işleme istedikleri para o şekildeydi. Fırsat sitelerinin cılkı çıktı artık, pek fırsatlığı kalmadı ama ikisinin de linkleri aşağıdaki gibi. Kontrol edebilir misin ikisi birbirinden ne kadar farklı? Durduk yere hem üstündeki boyaya hem de hali hazırdaki boya korumaya yazık etmek istemiyorum. Reçineyi pasta cila ile temizlersin demişlerdi ama boya koruma yalan olacak diye elleyemedim..

Sonax'ın linki

Car Wax'ın linki

edit: Reçine temizleme uygulamasının liste fiyatı 90 TL olarak gözüküyor internet sitesinde.

Boya koruma bir zırh değildir, reçine / kuş pisliği vs. yapışmış ise, acilen temizlenmesi gerekir, yani şu anda boya üstünde koruma var, buna yazık olmasın diye düşünmek yanlış, şu anda her geçen dakika o reçine boyaya işliyor, kuş pisliği 24-72 saat içinde kalıcı hasara sebep olur, reçine de 1-3 ay içinde kalıcı olarak içeriye nufüz ediyor.

Boya koruma bir zırh değildir, reçine / kuş pisliği vs. yapışmış ise, acilen temizlenmesi gerekir, yani şu anda boya üstünde koruma var, buna yazık olmasın diye düşünmek yanlış, şu anda her geçen dakika o reçine boyaya işliyor, kuş pisliği 24-72 saat içinde kalıcı hasara sebep olur, reçine de 1-3 ay içinde kalıcı olarak içeriye nufüz ediyor.
Eyvah... Babama kızdım 1 haftadır arabayı ellemiyorum... Üzerinde en az 5-6 tane kocaman kuş pisliği var... :)

Bakalım şimdi kim kime kızacak , İstanbul da özelikle martılar felakettir, ne yiyorlarsa, asitten beter.

Geri
Üst Alt