Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Captiva ile yan yan vurmuşum...

Allah beterinden saklasın. Gecmis olsun

Gecmıs olsun.Cana gelmemıs ya gerısı problem degılllll.

çok geçmiş olsun kardeşim... size bişey olmaması sevindirici.sigorta şirketleri tutanakta yazılanlar resimler ve kaza mahalinin krokisine bakarak kimin doğru yazdığını yada haklı olduğunu çıkarıyorlar... adam istediği kadar kıvransın eğer krokide o adamın yaptığı fren izleri vs işaretlendiyse kavşağa hızlı ve dikkatsiz girdiği için zaten sağlam bir oranda kusur alacak orası kesin... ama kontrolsüz kavşak olduğu için sanırım sanada biraz kusur oranı verilecektir.. resimleri eklersen daha net görülebilir... tekrardan çok geçmiş olsun... cana gelmedi ya gerisi önemli değil....

büyük geçmiş olsun bende yaptığım kazada hemen suçlu damgasını yemiştim(ki yasal olarak suçluydum sizin kazanızı tam kafamda canlandıramadım) Allahtan diğer araçların hasarları azdıda trafik sigortasına havale ettik benimde kaskom delindi.

polisin direkt böyle suçlu belli demesine anlam veremedim tamam sağdan gelenin geçiş üstünlüğü vardırda anlayamadım olayı. garip

büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Geri
Üst Alt