Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Captiva ile yan yan vurmuşum...

Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah birdaha yaşatmasın

gecmıs olsun sagdan gelenı her zaman haklı goruolar malesef :( allah beterınden korusun

Hepinize teşekkürler, bu kadar sakinken bu şekilde kaza yapmam içimdeki " Uyuz sürerken daha çok tehlikeye açık oluyorsun!" diyen sesi dinlemeye teşvik ediyor :D Şaka şaka...

Bence sağdakine yol vermek en mantıksızı, bi insan sol tarafında kullandığı araçta en rahat sol tarafını görebilir bence... Gerçi sağ kolon daha uzak kaldığı için daha az alanı kapatıyor ama sağı görmek için epey kafayı çevirmek gerekiyor...

captivanın bı sag on camurlugunu bız 2 hafta bekledık :) fakat captıvanın frenlerı saglamdır ya zank dıye duruyor bızımkı :S:confused:

geçmiş olsun ama bence 2 araçta pertte çıkar 10-11bın tl dedıgıne gore tekrar gecmıs olsun

İnşallah çıkarırlar... Zaten km'sinden ötürü düşük fiyat teklif ettikleri araç şimdi bir de kolondan hasarlı damgası yemiş olacak... 0 km' si 84 bin TL olan 2007 model 153.000 km' deki kendi servis araçlarına 42 bin TL biçtilerdi geçen ay...

captivanın bı sag on camurlugunu bız 2 hafta bekledık :) fakat captıvanın frenlerı saglamdır ya zank dıye duruyor bızımkı :S:confused:

Ömer kardeş adam o kadar geldi ki yolun ortasına, burun buruna dalmayalım, daha çok hasar görür diye yolun boş tarafına kaçmaya çalıştım... İddia ettiği kadar hızlı olsaydım kurtarırdım aracı... Ama kendisi yolun ortasından itibaren kızakladığının izlerini görmezden gelip "çok hızlıydın" diyordu inatla... Max 75-80 km... Bu mu hız?

yokmu cıvarda kamera falan? adaletı yokku bu memlekette yalan sole kral ol

yokmu cıvarda kamera falan? adaletı yokku bu memlekette yalan sole kral ol

Yok biraderim ya, Ağaç İşleri altı üstü ufak bir sanayi sitesi... Ha olsa da değişen birşey yok, polis "kazayı nasıl yaptığınızı tutanakta anlatın, eksperler araçları ve tutanağı inceleyip karar verir nasılsa, suçlu da belli zaten ( benmişim!)" diyip gitti... Araçların fotosunu filan çektim epey ama iphone 3gs ile ne kadar belli olur bilemem... Ya da bizden talep ederler mi? Yani ka'le alırlar mı?

Geri
Üst Alt