Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Captiva ile yan yan vurmuşum...

çoook geçmiş olsun... polisler yıllık ceza kotasının altında kaldı biraz daha yüklendiler sağda solda çok ceza yazacaklar onlardan biri işte sende bi sorun yok

Eğer kamu malına zarar söz konusuysa oradan bir ceza alırsın.(Tabela carpmak, bariyerlere vurma gibi) Allah beterinden korusun , cok geçmiş olsun. Cana birsey olmamış sen ona dua et. Acil şifalar dilerim tekrardan.

Resimlerdeki vuruklara göre adam senin araca ortadan vurmuş..Bildiğim kadarıyla senin haklı olman lazım...Cana geleceğine mala gelmiş..Geçmiş olsun..

bu resimlerde 11.000 lira masraf nereden çıkabilir anlayamadım? captiva 3-4 bin ancak görür makul bir onarımla..:confused:

Polisleri çoğu zaman anlayamıyorum, özel bir yetenek testine sokup başarısızları özellikle mi alıyorlar diye aklıma gelmiyor değil hani. Aramızda muhakkak polis te var güvenlik de, kurunun yanında yaş ta yanmamalı ama bu tarz gelişmeler insanın aklını çelmiyor değil hani.

Birde kızdığım bişey, elin zorbası gelip gast darp elinden malını alıyor, sen polise gidiyon arkana devleti alıyon sonuca varana kadar lanet olsun al senin olsun dememek için defalarca düşünüyor ve çoğu kez lanet olsun deyip bırakıyorsun. Umarım her zaman hak yerini bulur.

Önce emniyet, önemli olan kaza yapmamak. kaza olduktan sonra ister haklı ol ister haksız, kaza olmuştur ve geri dönüşü yoktur.

resmen yandan çarpmış sana ama iyi dağılmış taksi

bu resimlerde 11.000 lira masraf nereden çıkabilir anlayamadım? captiva 3-4 bin ancak görür makul bir onarımla..:confused:

Ön akis komple eğik Ömer hocam, ben de farketmemiştim, servis söylemiş. Akis sola doğru kaymış. Ama 10-11' i ben servis daha şişirir diye söylemiştim, 7000 TL masraf çıkarmışlar kaskoya... Eksper de suçluyu ben ilan etmiş. Ama tahminimce karşı tarafın kaskosu yok diyedir. Caddelerden biri 17 m, diğeri 10 m, dur tabelası da yok hiçbir yerde... Neyse, geçti artık...

Geri
Üst Alt