Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cape Town'da Aston Martin Tecrübelerim...

Terbiyesizsin nan sen Kaan harbiden söylüyorum terbiyesizsin. Biz burada karda çamurda cebelleş olurken koyduğun manzara resimlerine bak :D

ben bi ismini bi öğreneyim de.. :D :D
sonra fiyat araştırması..ben de değişik bi yer istiyodum bakalım.. :D :D

Kaan abi zenci memleketi olmadığını Charlize Theron'nın Devil's Advocate'le hayatıma girmesiyle öğrenmiştim nası ya demiştim ben de..velakin sömürge olmasıyla alakı doğal olarak.. :)

velakin o üniversitenin adı Kaan abim. ??
normalde bu sene okulum bitcek ama bilerek uzattım seneye bittikten sonra da okumayı düşünüyorum öğrencilik kadar güzel bişi yok..ismini öğrenirsem belki master ya da farklı bi bölüm okumak için giderim.. :)

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

senin matematiğin de o kadar zaten.. :D :D :D
1'e 10 olm.. :D :D
harbi yav:D

hani isim gelmedi araştırma yapalımda toplu geçelim şu ünv e inş bilgisayar mühendisliği vardır ben parası neyse vermeye razıyım:)

abı valla guzel bır hareket yapmısın aston martın ayrı bır dunya :D darısı bızım basımıza artık ...

insan böyle makinaları görünce malesef zengin olup sahip olmadığı için üzülüyor :(

Geri
Üst Alt