Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cape Town'da Aston Martin Tecrübelerim...

007

Kayıtlı Üye

Arkadaşlar uzun aradan sonra tekrar merhaba..yaklaşık 1 ay süren güney afrika tatilimden sonra orada yaşadığım birkaç Aston Martin tecrübesinden bahsetmek istedim..Bir ingiliz sömürge kenti olan Cape Town'da dev bir Aston Martin showroomu var. ve o kadar insan canlısı satış uzmanları var ki..ben bir Aston martin şapkası almak ve fotoğraf çektirmek için girdim adamlar bana kapının önündeki DBS ile neden bir deneme sürüşü yapmıyorsunuz dediler..Bu teklife içimde fırtınalar koparak atladım...hayatımda ilk kez bir süper spora binecek olmanın heyecanı ile test sürüşü bittikten sonra keşke bunu hiç yapmasaydım dedim...gerçekten arabaya bindiğimi hissettim..bambaşka bir duygu...inanılmaz bir güç ve muhteşem bir ses..gerçekten hava filtresi ve egzost ile olacak iş değil bu...ters trafik direksiyon sağda ve yavaş yavaş giderken aynı gün Top Gear programının çekildiği tepeye doğru yaklaşık 120 mil ile tırmanmak tüyler ürpertici idi...daha o kadar çok şey var ki anlatacak..sizlerle test aracı ve showroomdaki araçlarla çekilmiş bir kaç da sosyal hayattan pozları paylaşmak istiyorum..gündüz sıcalığın 27 derece olduğu Cape Town'da; Aston Martin DBS araba konusunu uzunca bir süre kapatmama neden oldu...Zaman ayırıp baktığınız için teşekkürler...

resimler harika görünüyor... bir aston martin kullanmayı kim istemez ki:)

---------- Post added at 13:15 ---------- Previous post was at 13:13 ----------

bildiğim kadarıylada hint okyanusu ve atlas okyanusunu bir arada görebileceğin bir tepe var orada....?

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 13:15 ----------

az önce face de denk geldi buda:)

Hastane temizliği!
Güney Afrika'nın Cape Town Şehri'ndeki bir hastanede gizemli olaylar oluyordu. Üstelik ölümlerin hepsi, cuma günleri 311 numaralı yoğun bakım odasında gerçekleşiyordu. Hemşireler ve doktorlar buna bir çözüm bulamayınca, devreye polis girdi. Araştırmalar sonuç vermedi. Sır ölümlere uzun süre açıklama getirilemedi. Uzmanlar, odanın havasını bakteriyolojik olarak kontrol ettiler. Sonuç sıfırdı. Bu arada ölümler devam etti. Sonunda oda sürekli olarak gözetim altına alındı ve neden ortaya çıktı. Cuma sabahları saat 06.00'da odaları temizleyen görevli, hastanın başındaki solunum cihazının fişini çekerek elektrik süpürgesinin fişini takıyordu.

Kaan abi.. :( :( :(

valla yaşadığın duyguları tahmin etmek gibi bi şansım yok bunu ancak yaşayan bilir..
onlara her gün binip gazlıyıp "ya acaba kırmızısını mı alsaydım.." diyen doğuştan çok şansı insanlar da var hayatta..

velakin Kaan abi 3 ve 4. fotoda sanki seni copy-paste yapmışlar yahu aynı oturuş pozisyonu, aynı bakış.. :D :D

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Görkem bu arada o olayın farklı yer ve isimlerle duymuştum ben de..
şaka gibi.. :D :D

---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

bu arada Kaan abi sözümü hatırlattın bana iyi oldu bi Vantage sahibi olmadan gitmicem bu dünyadan. !!

resimler harika görünüyor... bir aston martin kullanmayı kim istemez ki:)

---------- Post added at 13:15 ---------- Previous post was at 13:13 ----------

bildiğim kadarıylada hint okyanusu ve atlas okyanusunu bir arada görebileceğin bir tepe var orada....?

Hemen o resmi de paylaşayım Görkemcim:)
Burası Ümit Burnu..

Ve işte o tepe:

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

Kaan abi.. :( :( :(

valla yaşadığın duyguları tahmin etmek gibi bi şansım yok bunu ancak yaşayan bilir..
onlara her gün binip gazlıyıp "ya acaba kırmızısını mı alsaydım.." diyen doğuştan çok şansı insanlar da var hayatta..

velakin Kaan abi 3 ve 4. fotoda sanki seni copy-paste yapmışlar yahu aynı oturuş pozisyonu, aynı bakış.. :D :D

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Görkem bu arada o olayın farklı yer ve isimlerle duymuştum ben de..
şaka gibi.. :D :D

---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

bu arada Kaan abi sözümü hatırlattın bana iyi oldu bi Vantage sahibi olmadan gitmicem bu dünyadan. !!

Satıcı birşey anlattı..Bir bankacı vardı gelir gelir bakardı..paramı biriktiriyorum diyormuş..Tabi biz sadece gülüyorduk dedi..5 senenin sonunda gelip bir Aston vanquish alıp gitmiş..Böyle durumlarda olabiliyor..ama gerçekten yani Ferrari porsche falan bana artık göz zevki vermiyor..

Satıcı birşey anlattı..Bir bankacı vardı gelir gelir bakardı..paramı biriktiriyorum diyormuş..Tabi biz sadece gülüyorduk dedi..5 senenin sonunda gelip bir Aston vanquish alıp gitmiş..Böyle durumlarda olabiliyor..ama gerçekten yani Ferrari porsche falan bana artık göz zevki vermiyor..

hemen hemen işte böyle bişi olcak Kaan abi.. :) :)

cok guzel yermiş gercekten
umarım orayada gitmek nasip olur bize

valla imrenmedim desem yalan olur. araba şahane ülke şahane. bi arkadaşımıda anlata anlata bitirememişti g. afrikayı.

Geri
Üst Alt