Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cape Town'da Aston Martin Tecrübelerim...

DBS ile test sürüşü :) Gerçekten rüya gibi, fotolarda muhteşem. Cape town'u hep merak ederim ama çokta korkutucu gelir tvden izlediğimiz kadarıyla. Muhteşem bir yer olduğu fotolarda da belli oluyor. Bu arada içkili foto tam miami south beach formatında olmuş :)

Showroomda bir çok çeşit varmış arkadan gördüğüm kadarıyla V12 Vanquish, DB9 cabrio falan merak ettiğim V12 Vantage varmıydı?

Bu arada Alp'e katılıyorum, fotolar kıskanılmayacak gibi değil :)

Charlize Theron'ı da bulur muyuz acep orda Kaan abi.. :D :D :D

kaaaaaaaaannnn neyaptın sen yaaa :D

Charlize Theron'ı da bulur muyuz acep orda Kaan abi.. :D :D :D

Villasını gördük turla gezerken muhteşem Camps Bay'de bir villası var..he yerde resimleri var..ama şu var güney afrika zenci memleketi diye bilinir ama beyaz nüfus daha fazla ve zenciler kendi ülkesinde resmen köle hayatı ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor..ama ingiliz kızlar gerçekte dudak uçuklatıcıydı...bir üniversite var..8500 kişi kapasiteli ve sadece 850 erkek var:)

Villasını gördük turla gezerken muhteşem Camps Bay'de bir villası var..he yerde resimleri var..ama şu var güney afrika zenci memleketi diye bilinir ama beyaz nüfus daha fazla ve zenciler kendi ülkesinde resmen köle hayatı ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor..ama ingiliz kızlar gerçekte dudak uçuklatıcıydı...bir üniversite var..8500 kişi kapasiteli ve sadece 850 erkek var:)

puffffffffff... 1.e 100 mü aman tanrıııım! :D:D

Kaan abi zenci memleketi olmadığını Charlize Theron'nın Devil's Advocate'le hayatıma girmesiyle öğrenmiştim nası ya demiştim ben de..velakin sömürge olmasıyla alakı doğal olarak.. :)

velakin o üniversitenin adı Kaan abim. ??
normalde bu sene okulum bitcek ama bilerek uzattım seneye bittikten sonra da okumayı düşünüyorum öğrencilik kadar güzel bişi yok..ismini öğrenirsem belki master ya da farklı bi bölüm okumak için giderim.. :)

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:59 ----------

puffffffffff... 1.e 100 mü aman tanrıııım! :D:D

senin matematiğin de o kadar zaten.. :D :D :D
1'e 10 olm.. :D :D

Geri
Üst Alt