Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canon 500 D fotoğraf makinası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeleBenNKk

SCW Ladies
Arkadaşlar merhaba ;

1 yıldır kullandığım Canon 500D-18-55 kit lensi ile fotoğraf makinamı ve yanında Canon 55-250 IS lensimi daha üst modele geçmek istediğim için satıyorum.Makinada hiçbir çizik ölü pixel yoktur.Darbe yere düşme durumu olmamıştır.Açıkcası makinaya gözüm gibi baktım.Zaten haftasonları fotoğraf gezilerinde kullanıldı.Makinemden çok memnunum fakat daha üst modele geçeceğim için fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için idealdir.

Canon 500D- 18-55 kit lensi için 1.300 tl
Canon 55-250 lens için de 200 tl istiyorum.

Ayrıca yanında; 4 gb hafıza kartı,Özel taşıma çantası verilecektir.Ayrıca her iki lensin üstünde UV filtresi mevcuttur.Kutusu tüm kabloları ve yükleme cd'leri mevcuttur.

İlgilenen olursa özelden görüşebiliriz.SCW'ye özel ufak bir indirim yapılabilir :)

Akşam fotoğraflarını da yükleyeceğim.

teşekkürler

hayırlı satışlar Burçak güzel makinadır, yalnız modeli Nikon gibi yazmışsın :)

hayırlı satışlar... almak ıstıyorum ama gucum yok :(

evet çok fazla nikon modele baktım bugün kafam onlara gitti galiba :) ters yazmışım 500 D olacaktı :)

evet çok belli oldu nikon la bi uğraşı olduğunun :) yükselmek istersen yeni çıkan D7000 öneririm, çok iyi makinadır orta seviye DSLR da en iyi makina şu an tavsiye ederim, D80 kullanıyordum ben 5-6 senedir, yeni aldım D7000 i.. sınıf atlamış olursun :) Alttaki sitede incelemeler var kategorilerine göre

http://reviews.cnet.com/best-midrange-dslr-cameras/?tag=

Benim İbiza baştan sona yenilenmemiş olsaydı,hemen alırdım :(
Hayırlı satışlar Burçak'cım :)

evet çok belli oldu nikon la bi uğraşı olduğunun :) yükselmek istersen yeni çıkan D7000 öneririm, çok iyi makinadır orta seviye DSLR da en iyi makina şu an tavsiye ederim, D80 kullanıyordum ben 5-6 senedir, yeni aldım D7000 i.. sınıf atlamış olursun :) Alttaki sitede incelemeler var kategorilerine göre

http://reviews.cnet.com/best-midrange-dslr-cameras/?tag=

D7000 dikkatimi çekmişti ama iyice bir kıyaslamam gerek benim kafamda d90 yada d300 var ama henüz karar veremedim.
D7000 inceleyeyim bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt