Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

canlı konusma

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    guncel son konuların bulundugu yerde canlı chat olmasını ıstıyorum uyelerle sohbet edebılecegımız bır sayfa en azından her soru ıcın konu acmayız ufak tefek seylerı ordan hallederız

leo54, KİREÇ, Çöllü ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
  3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    O tarz bisey oldugunda yeni konu acilmamaya baslar. Bence gereksiz

06 levent 534, scgnbsl ve Absolut bunu beğendi.
  4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    abı ben o sıtedeyken gene aynı sekılde konu acılıyordu emın olabılırsın

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bence Dikkate Deger Bir Öneri Modların Dikkatine..:eek:key:

Bunu beğendi. atay78 bunu beğendi.
  6. feda

feda SCW Üyesi

685
    246
    43
    bencede olabilir siteyi daha canlı tutar

Bunu beğendi. atay78 bunu beğendi.
  7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sıte yonetıcılerı bunu dıkkate alıp en azından deneyebılır

8. ybncii

ybncii SCW Üyesi

58
    12
    8
    canlı chat konusu güzel bir fikir. Kendi düşüncemi aktarıyım bize ait bir site vardı şimdi burdan adres verip reklam yapmış olmayayım yönetici arkadaşlar isterlerse detayını örnekleri verebilirim. Bizde yönetim olarak bu işe başlarken haliyle sizler gibi tereddütlerimiz vardı. Ama chat bölümü düşüncemizin aksine siteye birhayli fazla canlılık getirdi. Günlük tekil kullanıcı saysında bile artışa sebeb oldu ki birçok site bu kısmından dolayı kullanmaya başladı. Bu forum belirli bir kritere göre oluşturulmuş ana tema belli bu yüzden zaten sitenin hiti de belirli bir baremi yukarıya geçmeyecektir. Amaç hit alımı olurda farklı birimler eklenirse bu seferde kuruluş amacına ters gelecektir uzaklaşılmış olacaktır. Ama bunlarında çözümleri mevcuttur. Üyelik durumuna göre site içerisinde birçok değişiklik yapılır sitenin büyümesi ve canlanması açısından. Chat kısmına en basit örnek acil bir durumda konu açıp beklemektense o an orada olup konuyu gören arkadaş anında müdahele edebilir duruma. Benim fikrim bu yöndedir bu konuda yardım istenirse yardımcı olabilirim

Bunu beğendi. cuprali bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş