Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

canlı konusma

atay78

Kayıtlı Üye
guncel son konuların bulundugu yerde canlı chat olmasını ıstıyorum uyelerle sohbet edebılecegımız bır sayfa en azından her soru ıcın konu acmayız ufak tefek seylerı ordan hallederız

abı ben o sıtedeyken gene aynı sekılde konu acılıyordu emın olabılırsın

Bence Dikkate Deger Bir Öneri Modların Dikkatine..:eek:key:

bencede olabilir siteyi daha canlı tutar

sıte yonetıcılerı bunu dıkkate alıp en azından deneyebılır

canlı chat konusu güzel bir fikir. Kendi düşüncemi aktarıyım bize ait bir site vardı şimdi burdan adres verip reklam yapmış olmayayım yönetici arkadaşlar isterlerse detayını örnekleri verebilirim. Bizde yönetim olarak bu işe başlarken haliyle sizler gibi tereddütlerimiz vardı. Ama chat bölümü düşüncemizin aksine siteye birhayli fazla canlılık getirdi. Günlük tekil kullanıcı saysında bile artışa sebeb oldu ki birçok site bu kısmından dolayı kullanmaya başladı. Bu forum belirli bir kritere göre oluşturulmuş ana tema belli bu yüzden zaten sitenin hiti de belirli bir baremi yukarıya geçmeyecektir. Amaç hit alımı olurda farklı birimler eklenirse bu seferde kuruluş amacına ters gelecektir uzaklaşılmış olacaktır. Ama bunlarında çözümleri mevcuttur. Üyelik durumuna göre site içerisinde birçok değişiklik yapılır sitenin büyümesi ve canlanması açısından. Chat kısmına en basit örnek acil bir durumda konu açıp beklemektense o an orada olup konuyu gören arkadaş anında müdahele edebilir duruma. Benim fikrim bu yöndedir bu konuda yardım istenirse yardımcı olabilirim

Geri
Üst Alt