Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canım sıkkın

Güzel olurdu ama kayseri de gidecek bir yer varmı ki:) Ancak kapadokyaya giderdik sanki:)

olmazmı saklı güzellikleri vardır mesela bağları vardır kayserinin hele birde erciyesimiz var şair ne demiş BİRAM ELİMDE ÇÖZÜLEN DONLARI İZLİYORUM :) :) :)
devamını getirmeyelim anlamışındır

canım kardeşim kafana hiç bir şeyi takma,bak hepimiz yanındayız ,bizlerin yapabileceği bir yardım varsa elimizden geleni de yaparız,sen üzülme İbo cum..

kardeşim aç bi konulu film yanında iyi gider hem çoşar hem koşarsın:)depdep:D:D:D

allah dermansız dert vermesin ibo
Amin cümlemize Yekta
olmazmı saklı güzellikleri vardır mesela bağları vardır kayserinin hele birde erciyesimiz var şair ne demiş BİRAM ELİMDE ÇÖZÜLEN DONLARI İZLİYORUM :) :) :)
devamını getirmeyelim anlamışındır
.ben mekan anlamında demiştim. Bağları bilirim yoksa:)
canım kardeşim kafana hiç bir şeyi takma,bak hepimiz yanındayız ,bizlerin yapabileceği bir yardım varsa elimizden geleni de yaparız,sen üzülme İbo cum..
:) Takılacak cinstendi Serkan abi. Yoksa beni bilirsin..
kardeşim aç bi konulu film yanında iyi gider hem çoşar hem koşarsın:)depdep:D:D:D
Sana hastayım depdep kral:D Keşke dün yazsaydın bunu valla bırakır dışarı koşardım:)

senı tanıdım tanıyalı takıntılısın olm bı sen bı barıs var ıkınızde takıntılısınız hayat takmaya degmez !!!! gulup gececeksın hayat kızacak bu nıye hıc takmıyor benı dıye !!!

sana bı sarkı armagan edıyorum ılk baharım kısa dondu bu zalımın yuzunden dostum senın bır sucun yok anlıyorum derınden senı uzgun gormektense bu kalbımı yakarım

Geri
Üst Alt