Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Candy White MRA 23 ;)

MRA 23

Kayıtlı Üye
Ogün ve Arda saolsun bugün bikaç çekim yaptık arkadaşlar...

watermarkqm.jpg

dsc1097.jpg

dsc1098o.jpg

dsc1120j.jpg

dsc1126d.jpg

dsc1135.jpg

dsc1150a.jpg

güzel resimler ellerinize sağlık

Mert madem resim çekiyorsunuz aynaları niye kapadın :) Bu arada aracın arkasına kalrıma koymak ince bir detay güzel olmuş. Arabanda ayrı güzel belki bir jant olabilir ama ve muhakkak bir arka kanat şart diye düşünüyorum ben ama tabi zevk meselesi :)

allah nazardan ssaklasın....
nazar duasi:بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا"" وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Mert madem resim çekiyorsunuz aynaları niye kapadın :) Bu arada aracın arkasına kalrıma koymak ince bir detay güzel olmuş. Arabanda ayrı güzel belki bir jant olabilir ama ve muhakkak bir arka kanat şart diye düşünüyorum ben ama tabi zevk meselesi :)

jantlarımı beğenmedim mi abi...canın saolsun :)

Geri
Üst Alt