Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Candy White MRA 23 ;)

çok güzel maşallah zaten canlı canlı gördüm arabayı 3.cadde de haftasonuydu galiba çok beğendim maşallah.

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...hepinizin araçları birbirinden şık

bir de ben fotoğraflıyım :) ama önce ogüne söz verdim :)

aynen öle...mekan çok ii ve rahat...bidahakine adam gbi hepberaber gdelim,,,daha yaratıcı pozlar çıkar elbet :)

Mert kardeşim,ALLAH nazardan ve kazalardan korusun.Çok şık ve hoş bir araç.

Jantlar harikaymış beyaz leonla birleşince muhteşem bir görüntü çıkmış ortaya
ALLAH kaza bela vermesin aracın harika

yarın mı yapıyoruz? grubu :D

kanka ayrın zor herkez ıcın ama olmassa bayramın son gunu hbrlesım hatta konu bıle acalım herkez gelsın ya.

bu arada mert konu actım bakın.haha cok kıskandım da.

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

ya o deılde su foto olayını ayarlayalım ya hangı gun musaıtsenız beyler bı gun kararlastıralım.

yanlız şunuda söyleyim gerçi kurtbil canda gelince söyler:)

beyaz bi sokak lambasının altında çekmekte fayda var...beyaz arabayı tam anlamıyla beyaz göstermek için fotoda beyaz ışığın altında çekmek lazım...

örnek vereyim bi tane:) burası zifiri karanlık bi yerdi çok uzaktan beyaz bi ışık vuruyordu(park caddesinin devamı)

picture.php

buda sarı ışık altında
picture.php

direk fark var yani...

Geri
Üst Alt