Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
walla bu arac yabancıya gıtmesın daha 1 ay olmadı herseyı yaptırdık masrafı yok yanı.

bencede yabancıya gitmesin ama km. korkutuyor beni,,başka bir araçtan cevap bekliyorum hayırlısı neyse o olsun.. bu arada ESP var mı araçta??

arkadaşlar bu motor biliyosunuz vw en sağlam dizel motoru. bakımları aksatmadan yapınca 500.000 km ömrü var. ben çok güzel şekilde biniyorum. esp yok. tcs var ve istediğin zaman devre dışı bırakabiliyorsun. bu arada lütfen yapmayın arkadaşlar fiyat yüksek falan değil. 1.4 tdi parası bu . arabanın gücünü biliyosunuz tekrar tekrar yazmama gerek yok. 2004 yılında sıfır fiyatı ne kadarmış bir araştırın :)

Hayırlı Satışlar inşallah değerini bilen birisine satılır :)

valla ne yalan söyliyim satılırsa iyi olur ama satılmazsada sorun değil. zevkle biniyorum zaten :D

Hayırlı satışlar, eğer arabanı Kıvanç'a aldırırsak komisyonu alırız ona göre abi :D

yok abi ben çift taraflı çalışıyorum malum bugün aradım 15 dk konuştum onunla faturasını çıkartmam lazım ikinizden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt