Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımın Yeni Hali

dün gördüm kornaya bastım ama ıgh ne duydun ne yavaşladın tabi bende kavuşamadım:)

Kazasız belasız kardeşim,çok hoş olmuş ama resmlerde aklıma takıldı marşbiyelin çıkıntısı neden ters öyle bir modeldemi var,yani çıkık kalın kısmı aracın ön tarafında olmalı sende arkaya doğru kalınlaşıyor, yoksa tersmi taktın:D
iiii.JPG

Ekli dosyalar

• iiii.JPG
    iiii.JPG
    85 KB · Görüntüleme: 13
Görkem dün akşam üzeri gördünse 16 sıralarında acele ile basıyodum arkadaşın teki trafik polislerine yakalanmış sigortasız bağlamaya kalkmışlar aracı bağlamasınlar diye sigortayı yaptırıp acele ile burç kavşağına gitmeye çalışıyodum ondan farketmemişimdir.Trafikte sıkışıktı :)

taylan abi herkes düz takıyo bizde ters takalım dedik :D

Rabbim Kaza bela vermesin Nusret Kardeşim..Hayırlı olsun :)

Araban çok güzel gerçekten, yanlız jant istiyor gibi, kazasız belasız inşallah..

abi ben bu arabayı antepte gördüm sanki hatta bu yandaki stickrlerin rengi farklı gibiydi :)

:D hayırlı olsun kaza bela göstermesin ... ön taraftaki SCW sticker cok şeker duruyor:D bendemi yapsam diye düşünüyorum..

Geri
Üst Alt